ilkerl kullanıcısının son içeriği

1. ilkerl

Rehber Redmi K20 / Mi 9T - Magisk ile Root

Merhaba, Cihazıma bir türlü twrp yükleyemiyorum. waiting for device adımında kalıyor. Device olarak görüyor hatta adb'den fastboot mpduna sorunsuz alıyor. Ancak recovery imaga adımında cihaz bekleniyorda kalıyor. USB hata ayıklama ve kilit açık. Driver sorunu gibi ama sorunu tam olarak...
  2. ilkerl

Yardım Mi 6 (Ahize) ses yetersizliği sorunu

Diş fırçasınin tüylerini iyice kisaltip temizliği öyle yapın. Sonuca şaşıracaksınız [emoji846] MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. ilkerl

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Selam. MiuiPro ile alakalı mi bilmiyorum. Görseldeki gibi sorunum var. Tam ekran moduna alınca klavye ve alttaki uygulamalar da ciddi kayma oluyor. Bu sorunu aşmanın bir yolu var mi? Teşekkürler MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. ilkerl

Uygulama Poco Launcher 2.5.1.9 APK (ve Flashable Versiyon)

Sorunsuz iniyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. ilkerl

Uygulama POCO Launcher Beta

Bildirim sayısını göstermiyor değil mi? Sadece sağ üstte mavilik beliriyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. ilkerl

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Mi6 8.8.9 için root, Dolby atmos ve Google kamera icin yükleme linkleri rica etsem yardımcı olur musunuz? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. ilkerl

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

8.8.9 yükledim MI6 yüz tanıma var. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. ilkerl

Soru Bildirim çubuğu yazısı

Bu mu? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. ilkerl

Duyuru [23.10.2017] MIUI 9 Global Beta Güncellemeleri Ertelendi

Netflix problemi olmasa iki dk düşünmem [emoji4] MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. ilkerl

Haklisiniz. Epic oldukça başarılı bir rom. Stabil ve sorunsuz.Devam edelim bakalım [emoji4] MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. ilkerl

Dün gece MS i kurdum baktım Netflix çalışmıyor sildim. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. ilkerl

Uygulama Reklamsız ve Arka Planda Çalışan YouTube Uygulaması

Teşekkürler. Çok başarılı bir uygulamaclap~~
  13. ilkerl

Yardım Hotspot

Karşı taraf DNS degistirsin olacaktır. 8.8.8.8 8.8.4.4 gibi MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. ilkerl

Rehber Mi6*Mi Note2*Mi5s*Mi5* Mi Max2* Mi5s Plus için Mi Mix2 Kamera uygulaması kurulumu

Tapatalk uzerinden indirirken 65kb indiriyor nedense. Web tarayıcısında acip indirmeyi dener misiniz? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. ilkerl

Rom MiuiProTR Mi6_7.11.2

Bu rom da Netflix 4.16 ve 4.20 yi yükleyebildim. Film ve dizileri indiren versiyonlar çalışmıyor hata veriyor. Aşma yönte mi var mı? veya Epic de durum aynı mı?
Üst Alt