IlkerKuruu kullanıcısının son içeriği

1. IlkerKuruu

Çözüldü Note 9 pro imei sorunu.

Konu Halloldu Kilitlenebilir teşekkürler herkese.
  2. IlkerKuruu

Bildiğim kadarıyla yok hocam.
  3. IlkerKuruu

Bootloaderi açık teşekkür ederim bilgilendirmen için. Bakıyorum hemen hocam teşekkür ederim tekrardan.
  4. IlkerKuruu

Herkese selamlar forumdaşlar, şimdisizlere sorum şu kıbrısdan note 9 pro 6/128 getirdim. İlk simin süresi doldu 2. Simin 90 günü falan var daha ancak numaramı turkcellden vodofone ye taşıdım yarın geçiş sağlanacak hattımı değiştirdiğim için cihaz hattımı görürmü yoksa tek hat kullanımı yüzünden...
  5. IlkerKuruu

Çözüldü Fastboot Sorunu

Sorunu şu şekilde çözdüm. Windows 10 başlangıç ayarlarından ''sürücü imza doğrulamasını'' devre dışı bırakarak ADB Ve Mi Unlock'u ://C Dizininin içerisine atarak sorunumu çözdüm konu kapanabilir.
  6. IlkerKuruu

Çözüldü Fastboot Sorunu

Teşekkürler hocam deneyeceğim.
  7. IlkerKuruu

Çözüldü Fastboot Sorunu

Herkese selamlar, Telefonu fastboot moduna alıyorum, ancak resimdeki gibi olmasına rağmen unlock butonu bir türlü gelmiyor yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  8. IlkerKuruu

Çözüldü Hard Brick Sonrası yardım..

Sorunum Çözüldü Hocam Çok Teşekkür Ederim Artık Açılırken Mİ Logosu ile açılıyor teşkür ederim <3
  9. IlkerKuruu

Deniyorum, Teşekkür ederim.
  10. IlkerKuruu

Dostum yukarda'da belirtmişim aslında Bi arkadaşıma verdim vs. diye ancak benimki fastboot'da da kalmadı direk edl moda geçirdi kendini.
  11. IlkerKuruu

Hepinize selamlar dostlar Mİ 9T Cihazıma rom yüklerken kendini hard brick moduna geçirdi, bir arkadaşa verdim sorunu halletti ancak içerisine yüklediği rom REDMİ k20 romu yani telefon başlatılırken Redmi yazısı çıkıyor, Cihaza ayriyetten imei'de attırdım. Şimdi Sizlere Sorum şu Cihaza Orjinal...
  12. IlkerKuruu

Yardım Mİ9 T K20 cihazım çok ısınıyor

Rom global Root Yok Anlamsız bir ısınma var idi fabrika ayarlarına çevirince düzeldi.
  13. IlkerKuruu

Yardım Mİ9 T K20 cihazım çok ısınıyor

Herkese selamlar cihazım bu gün ısınıp sarjı yemeye başladı durduk yerde. Sorun ne olabilir?
  14. IlkerKuruu

Çözüldü root meselesi

1566034552 Yüklü denyorum hemen 1566035149 Teşekkürler dostum sorun düzeldi
Üst Alt