iLK3R! kullanıcısının son içeriği

1. iLK3R!

Rehber Zygisk Detach Kullanımı - Resimli Anlatım

Magisk üzerinden root yetkisi verilmiş mi bakın.
  2. iLK3R!

Modüle bakın herhangi bir uyarı gibi bir yazı var mı?
  3. iLK3R!

Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

com.fm içersindeki klasör isimleri de farklı içerisine doğru kopyaladığınıza emin misiniz?
  4. iLK3R!

Magisk ayarlarından zygisk aktif ettiniz mi ve zygisk modülünü kurdunuz değil mi?
  5. iLK3R!

Root varsa swift backup ile yedek alıp com.wp yi normal kurun ve backup ile verileri geri yükleme yapabilirsiniz. https://forum.miuiturkiye.net/konu/whatsapp-yedegini-geri-yukleme.112944/
  6. iLK3R!

Eskiden birşeyler yapılıyordu şuan bilmiyorum. Ancak işin özünde bi süre kullanamazsınız isterseniz hesabı silip 24 saat sonra yeniden açın belki sistemden düşer.
  7. iLK3R!

Cihaz banlanmış hocam format işe yaramaz şuan için qr kod ile kullanıma devam edebilirsiniz. Eğer mümkün ise cihazı farklı cihaz gibi gösterebilirseniz belki o zaman bir şansınız olabilir. Whatsapp desteğe yazın ama ne zaman ilgilenirler bilemiyorum.
  8. iLK3R!

Rom HyperOS DAVINCI-OS1.0.10.0.UFJCNXM V2 Android 14Unoffical

Hangisini tavsiye edersiniz hocam?
  9. iLK3R!

Rom HyperOS DAVINCI-OS1.0.10.0.UFJCNXM V2 Android 14Unoffical

Hocam v1 sürümü elinizde var mı?
  10. iLK3R!

Yardım Mi band 4, eşleşmeyi kesince Çinceye dönüyor?

Daha önce kullanıyordum hatırlamıyorum şimdi ancak yazılım yüklemeyi denediniz mi?
  11. iLK3R!

Maalesef hocam sadece mesajlara ve konuma izin veriyor.
  12. iLK3R!

Yomods ana ekran . Header. Separate chats/Groups Bütün uygulamalar bir arada hocam
  13. iLK3R!

Yardım Ekran koruyucu film tavsiyesi

Dışarıda adet 50₺ idi bende 10'lu şekilde 150₺ ye aldım. :D Trendyol dan aldım iş görür hocam yanlardan açıklık var ama kalın kılıf ile kullanım da sorun olmuyor.
  14. iLK3R!

Geliştirici bunun için uyarı yapmıştı zaten hocam bir süre daha beklemek de yarar var. Şimdilik QR kod ile kullanmaya devam edin şahsen bende öyle kullanıyorum. Evet geliştirici seçeneklerinden bu kısmı değiştirebilirsiniz.
  15. iLK3R!

Yardım Mi band 4, eşleşmeyi kesince Çinceye dönüyor?

Cihazın kendi ayarlarından Türkçe yi yada cihaz dilini seçeneğini kullanın.
Üst Alt