ilkayk17 kullanıcısının son içeriği

1. I

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Şuan tekrar denedim hocam düzeldi sorunsuz şekilde 22.0 sürümünü yükledim 12.0.3 sürümünü kullanıyorum stock kernel memnunum yinede teşekkürler :))
  2. I

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Reis şöyle bir sorunum var ben bu Roma magisk flashlayamıyorum flashladığım zaman ekran kilidini açtığım anda bootloop oluyor ve logoda kalıyor sebebini bilen yardımcı olabilir mi?
  3. I

bu romda safetynet hatasını geçebilen varsa yardımcı olabilirmi?
  4. I

Miroomdan, eu 12.0.3.0 geçmek istiyorum ama cihazı yedeklemem gerek yardımcı olabilecek varmı yedeklemem konusunda
  5. I

Yardım MiRoomdan Geçiş

MiRoom kullanıyorum daha iyi bir roma geçmek istiyorum ama içindeki bilgiler gitmeden nasıl geçeceğimi tam bilmiyorum önceden miroom kurduğumda aldığım backup mirooma kurulmamıştı ve birkaç defa bootlop almıştım sonra sıfırdan kurulum yapınca düzeldi sorum şu ki hangi roma geçmeliyim biraz...
  6. I

Yardım Miroom İçin Öneriler?

Teşekkürler bu bilgi için deneyeceğim :)
  7. I

Yardım Miroom İçin Öneriler?

Miroom için önerebileceğiniz ses arrtırma (modül veya uygulama olur)varmı , boot logo değiştirme şansım varmı, simgeleri ios simgesi yapmak istiyorum veya benzeri ama mağazada bulamadım bilen varmı, birde exposed kursam bu romun üstüne bir sorun olurmu? Cevaplarınızı bekliyorum Teşekkürler.
Üst Alt