ilkay431 kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım Operatör değişikliği sonrası telefona sinyal gelmiyor

İmei klon çıkıyor ama daha dün vodafone kullanırken böyle bir sorun yoktu
  2. I

Değiştirdim herhangi bir değişiklik yok
  3. I

Zaten 1 numaralı yuvada imei yok hocam 2de takılı şuan
  4. I

Merhaba arkadaşlar Vodafone den Turkcelle geçiş yaptım fakat suan Turkcell hattıma herhangi bir şekilde telefonda sinyal şebek vs hiç bişey yok başka telefona taktığımda herhangi bir sıkıntı yok telefonda imei işlemi mevcut mi9 lite modeli cihaz sorunun ne olduğu hakkında bi fikri olan varmı...
  5. I

Soru MİUİ V12.0.3.0

Evet twrp var root da mevcut her ihtimale karşı efs yedegi almalıyım Mi 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. I

Soru MİUİ V12.0.3.0

Teşekkürler Mi 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. I

Soru MİUİ V12.0.3.0

Mi9 lite cihazıma güncelleme uzun zaman önce geldi telefon yurtdışı kayıtlı güncellemeyi indirip kurarsam imei gidermi tecrubeli arkadaşlar yazarsa sevinirim
  8. I

MIUI 12 Mi 9 Lite / Mi CC9 - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.3.0.QFCEUXM İndirme Bağlantıları

Merhaba yurtdışı imei atılmış cihazım var şuanda güncelleme geldi guncellersem imei uçar mı mi9 lite cc9 değil sim2 yuvasında 4.5gde herhangi bir sorunum yok
  9. I

İpucu VODAFONE Bedava İnternet , Haftada 3 kez Hediye Çarkı Çevirme Hilesi...

Hocam özelden verebilirseniz hayır dualarımı alırsın red20 yetmiyor bulunduğum yerde adsl yok
  10. I

Fake Gps İle Sürpriz Nokta

uygulama hata veriyor : Please try enabling icon color diye
  11. I

Hocam sifre istiyor
  12. I

Bekliyorum hocam sabırsızlıkla....
  13. I

Hocam ben banlanmaya razıyım suan internet icin cok zor durumdayım siz atin sonuclari ben paylasayim
Üst Alt