ilhan_hd kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım SIM Kart Etkinleştirilemedi Hatası

Aynı sıkıntı bende de var, onlarca video izledim denemediğim birşey kalmadı gibi. Yalnızca şöyle bir durum var, sim kart numarasını düzenle kısmında +9 olarak yazamıyorum. Yani + işaretini kullanamıyorum. Başka yerde yazıp kopyaladım yapıştırdım numarayı yine + işareti çıkmadı. + yerine 0090...
  2. I

Yardım Redmi Note 8 Pro Paylaş>Yazdır>PDF olarak Kaydet (Öge Yok sorunu)

Arkadaşlar merhaba, daha önce Redmi 4X telefonumda Google Chrome uygulamasında herhangi bir Web sayfasını Paylaş> Yazdır seçeneğinden daha önce PDF olarak kayıt edebiliyordum. Ama şimdi Redmi Note 8 Pro telefon aldım ve bu işlemi yapmaya çalıştığımda PDF kaydet tuşuna bastığımda Öge Yok uyarısı...
  3. I

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

REDMI 4X ANDROID SÜRÜMÜ 7.1.2. N2G47H MIUI SÜRÜMÜ 10.1.1.0 (NAMMIFI) bir kaç gün önce güncellendi. Ogün bugündür gelen aramalarda veya giden aramalarda ekran yüzüme yaklaşınca kapanmıyor. Telefon şarjı ise, sabah 6:30 da çıkarıyordum şarjdan öğleden sonra 16:00 gibi %70 %75 gösteriyordu şimdi...
  4. I

Haber Mi Max 2 MIUI 9.6.3.0 Global kararlı Güncellemesi Geldi

Maalesef yok, normalde güncelleme için telefon onay vermenizi ister fakat bu sabah uyandığımda telefon ekranında yanlış hatırlamıyorsam Sistem otomatik olarak güncellendi lütfen ekrana dokunun gibi bir mesaj vardı. Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. I

Bugün telefon Bugün telefon 9.6.4.0 versiyonuna güncellendi. Sensör sorunu kalmadı.. Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. I

Cevabınız için teşekkür ederim. Yazdığınıza istinaden şöyle bir sorum olacak; önceki sürüme geri dönme şansımız var mı? Varsa nasıl yapabiliriz..
  7. I

Merhaba, Redmi 4x telefonum 9.6.2.0 'a yeni güncellendi. Bende de aynı sıkıntı oluştu, yakınlık sensöründen dolayı arama geldiğinde ekran kapanmıyor. Mecbur tuş kilidini elle kapatıyorum. Arama bittiğinde de ekran açılmıyor. 9.6.3.0 gelmesini mi bekleyeyim yoksa başka bir çözümü var mı? İki...
Üst Alt