ıhlamur kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım Magisk modülünün şarj yiyip yemediğini nasıl görürüz?

Bunun yerine zygisk on kernelsu yükledim bir problem olur mu?
  2. I

çok teşekkür ederim. kernelsu da lsposed nasıl çalıştırabilirim ?
  3. I

Yüklemeyeyim o zaman bunu teşekkürler. İçini açıp göremediğim için bilmiyordum teşekkürler
  4. I

Rehber WhatsApp Yedeğini Geri Yükleme

WhatsApp a kurduğumuz stickerların yedeklemesini nasıl yapabiliriz ?
  5. I

Kullanacağım ve önerilen kerneller hk. aydınlatılmak isterdim
  6. I

Kernelsu için stock kernel değil de kernelsu destekli kernel öneriliyor fakat önerilen kerneller tam olarak ne işe yarıyor ya da nerde ne değiştiriyor ya da ne gibi faydası var kestiremediğim için yorum yapamıyorum. Siz beni eğer aydınlatırsanız memnuniyetle dinlerim
  7. I

Bunu görebileceğimiz ir uygulama ya da öntem var mı? Ayarlar pil kısmından çünkü bunu görmemiz imkansız
  8. I

Yardım Bu pil tüketimi neden?

Telefon kullanılmadan %11 şarj yemiş
  9. I

Rom Mi 10T - Mi 10T Pro - K30S ULTRA Custom ve Aosp Romlar

Eu için miui 12 harici 12.5 ya da 13 nasıldır?
  10. I

Soru Miui ve aosp romlar arasinda en iyisi hangisi ?

Cevabınız için çok teşekkür ediyorum. Geliştiricilerin bugsuz stabil a11 gelene kadar güncelleme yapılmayacak demesi a10 a güncelleme vermesi yani açıkçası düşünceli olması hoşuma gitti sanırım bu roma geçicem. Temiz kurulum için direk sitesindeki romu flaşlamam yeterli midir? Eu 12.5 teyim...
  11. I

Teşekkür ederim hocam cevabınız için. Bahsettiğim probremlere cevabınız nedir acaba? Tam da pixel indirmiştim
  12. I

Rom Pixel experience ekran kapatma kisayolu

Hocam memnun musunuz ? Evox kullandım memnun kalmadım pixele geçmeyi düşünüyorum
  13. I

Merhaba arkadaşlar mutlu hafta sonları dilerim. Telefonum için AOSP rom arıyorum ve daha önceden evox son sürümü kurdum fakat sıkıntılarım vardı bunların çözülmüş olduğu bir AOSP rom önerisi bekliyorum sizlerden. Her yorum dikkate alınacaktır. Evox son sürümde(5.2); -Ana ekran uygulama sütunu...
  14. I

Rom Pixel rom vs Xiaomi eu

Cevabınız için teşekkürler hocam. Yani sanırım kapatamıyoruz uygulama çekmecesini. Aosp romu sevdim fakat işte hangisi en iyi bilemedim o yüzden. Bir de özellikler tr çevirisi nasıl 2-3 tane ekran görüntüsü atar mısınız rica etsem
Üst Alt