ie722012 kullanıcısının son içeriği

1. ie722012

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Rom yükleme sırasında mi flash ta cleean and lock modunda unuttuğum için telefonum hard brick oldu. Fastboot modda bekliyor cihazım. Yardımcı olursanız ücret fiyatı ne kadara patlar?
  2. ie722012

Yardım Mİ9T Pro bootloader kilitli rom atamıyorum

Rom yükleme sırasında mi flash ta cleean and lock modunda unuttuğum için telefonum hard brick oldu.
  3. ie722012

Flashing diyor rom atılıyor fakat indirdiğim romda sağlam eminim eskiden rom atıyordum fakat şimdi böyle flashing diyor ama çok bekliyorum bi sonuçta çıkmıyor.
  4. ie722012

Dostum telefon fastbootta bekliyor. Rom atmak isterken atabiliyordum romu fakat mi flash tool error veriyor.
  5. ie722012

Arkadaşlar elimde bir tane mi9t pro var ve ben bu cihaza MiFlash programı ile rom atmak istiyorum yalnız MiFlash programı hep error hatası veriyor cihazı fastboot modunada alabiliyorum cihaza ne twrp nede fastboot'tan rom atabiliyorum yardımcı olacak varmı?
  6. ie722012

Yardım Mi 9t pro miui 12.5.0.1 sürümünden sonra arama bildirimleri gecikmeli ekrana düşmesi

Bendede aynı problem var ne yapacaz yaw güncelledim telefon daha ağır oldu.
  7. ie722012

Yardım Mi9T Pro Şebeke Sorunu

Banada gönderebilir misiniz numarasını rica etsem?
  8. ie722012

Yardım Romdan Sonra Veri Kurtarma

Sa beyler ben cihazıma rom attım senkronizasyonda kapalıydı yani bileceğiniz 10 15 taneye yakın fotoğrafım gitti. Kurtarma olasılığım varmı veya ücretli destek verebilecek kişiler varmı? Cihazım: Xiaomi Mi 9T Pro Ram:8GB Depolama:256GB
  9. ie722012

MIUI 12 Mi 9T Pro / Redmi K20 Pro - EEA Avrupa Kararlı V12.0.2.0.QFKEUXM İndirme Bağlantısı

Reis bunu indirdim rardan çıkardım fakat mi flash tool uygulaması bunu görmüyor? aliasaf
  10. ie722012

Rom Mi 9T Pro - K20 Pro Global Romlar

Bi sorsaydın telefon açılıyormu diye tel bile açılmıyor çok Şükür FASTBOOT açılıyor başka rom indirip denicem
Üst Alt