ichburak kullanıcısının son içeriği

1. ichburak

Mod Mi 11 Lite(Courbet) Modem Dosyaları

hocam müsait bir zamanda MIUI Global 14.0.4 için modem dosyası yapabilir misiniz? MIUI Global 14.0.4 sürümünde en son yayınladığınız modem dosyası maalesef çalışmıyor.
  2. ichburak

Yardım telefon sıfırlama sonrası şebeke yok

oncelikle herkese kolay gelsin. mi 11 lite telefonumu sifirladiktan sonra hatti taktim ve sim sifresi istedikten sonra sebeke gelmiyor. daha once de sifirladigimda boyle bir sorunla karsilasmamistim. modem dosyasi flashladim ve hala sebeke yok.
  3. ichburak

Yardım Mi 11 lite imeı sonrası kamera sorunu

hocam ayni sorun ile karsilastim ve 13.0.9 modem dosyasını attım suan sorunsuz kullaniyorum
  4. ichburak

Çözüldü Modem dosyası flashladıktan sonra hiçbir wifi görmüyor

Merhaba bu gun telefonu güncelledim ve modem dosyası flashladım ama telefon wifi görmüyor ayarlardan wifi girince ayarlar kapanıyor
  5. ichburak

hocam bu modem dosyasını flashladıktan sonra telefon wifi görmüyor çözebilir misiniz?
  6. ichburak

teşekkür ederim.
  7. ichburak

hocam selam global 13.0.11 için modem dosyası yapabilirsen çok iyi olur teşekkürlerimi sunuyorum şimdiden.
  8. ichburak

hocam selamlar modem dosyaları için teşekkür ederim 13.0.10 modem dosyası sorunsuz olarak çalışıyor mu?
  9. ichburak

Hocam Global 13.0.8 denedim, test ettim parmak izi ve kamera çalışıyor hata vermiyor Teşekkür Ediyorum.
  10. ichburak

Soru 800 TL bütçe ile Bluetooth kulaklık tavsiyesi

2. el garantili airpods 2 cok zor bu fiyatlara hocam 1657460361 airpodsu ses kalitesinde gecebilecek hicbir xiaomi kulaklık oldugunu dusunmuyorum
  11. ichburak

hocam global rom icin sabirsizlikla bekliyorum 13.0.8
  12. ichburak

Çözüldü bildirim paneli şeffaf oldu

merhaba yorumunuz için çok teşekkür ederim kapali durumdaydi ve aciga getirdim sorunum çözüldü tekrar tesekkurler
  13. ichburak

ya gerçekten öyle bakmadığım forum kalmadı ve bu sorunu nasıl arayacağımı bilmiyorum bile kafayı yiyeceğim
  14. ichburak

Çözüldü Miu 13 özellikleri gelmedi

dostum selam senin bildirim çubuğun stabil bir şekilde gözüküyor benimkinin arkası şeffaf görünüyor şu anda sen miui 13ü ilk yüklediğinde yine arka taraf böyle miydi?
  15. ichburak

otomatik geldi ve kurdum ama eğer sizde kurmaya çalışıyorsanız kesinlikle tavsiye etmiyorum 1645615994 başka bir çözüm öneriniz varsa eğer onlarıda denemek isterim
Üst Alt