iceman1546 kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım Bootloader kilidi süresi arttı

amacım aslında rootlayıp imei atmak rom falan umrumda değil :) farklı bir çözüm yolu var mı bilmiyorum
  2. I

Aslında telefonu ilk aldığımda yapmıştım 720 diyordu bi kaç gün sonra bida denedim 360 dedi belirttiğim tarih sonra yazdıklarım sırasıyla oldu .
  3. I

Merhabalar, redmi 5 plus telefonumda 11 gün önce başvuru yapmıştım ve 360 hours diyordu dün baktığımda 70 hours küsürlerdeydi . Bugün tekrar baktım ve üzerine +360 eklenmiş 420 hours küsür diyor bunun sebebi nedir acaba anlam veremiyorum . Her türlü şeyi denedim eski sürüm yeni sürüm 2 mi...
  4. I

Yardım Redmi note 3 recovery mod

sağolun geçen ay kilidi açtırmak için başvuru yaptım reddedilmiş şimdi tekrar yolladım . Bir sorum daha olacak 8.1.1.0 global stabil var bende şuan önceden hep güncellemeler kendisi gelirdi bu güncelleme geldikten sonra bidaha gelmemeye başladı şuan en son 8.1.6.0 çıkmış sanırım bana gelmiyor...
  5. I

Yardım Redmi note 3 recovery mod

Merhaba redmi note 3 quallcom 32 telefonumda recovery moda girerken böyle bir ekran geliyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz bir de fastroom için miui kilidi açmamız gerekiyor mu şimdiden teşekkürler .
  6. I

Yardım Redmi note 3 pro ciddi sorun

Bu arada 7.3.7 varmış ama güncelleme yok diyor
  7. I

evet global son sürüm var sabah telefonu elimde tutamadım ateş gibiydi bende bataryası vs. biyeri zarar görmesin diye bi 20dk kapalı tuttum öyle böyle değildi yani sıcaklığı ama bu zaten 16 saatlik gösteriyor ben saat 1 gibi kalktım
  8. I

attımya hocam yukarda daha nasıl bir ss atayım ?
  9. I

çok iyi olur yardım ederseniz hergün olmuyorda hafta bi iki kere olabiliyor
  10. I

Merhaba cihazımda global son rom yüklü sürekli güncelliyorum . Gece yatarken tüm uygulamaları kapatmama rağmen sabah uyandığımda cihazın %50 civarı şarjı gitmiş oluyor ve telefon cayır cayır yanıyor anlam veremedim arkada kendi bi uygulama falan mı çalıştırıyor acaba anlamıyorum rami falanda...
  11. I

Yardım Xiaomi Redmi note 3 mü Mi Pro mu?

Sa arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım mi pro nun ısınma sorunlarını falan duydum ve en önemlisi benim için batarya süresidir bu iki telefonu kullanan arkadaşlar - si ve + sıyla hangisini tercih etmem gerektiğini söyleyebilir mi . Şimdiden çok teşekkürler .
Üst Alt