ibrmi kullanıcısının son içeriği

1. I

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Telefonda normal gezinirken dondu ve kapandı daha açılmadı. Daha öncede birkaç kez yine donmuş yeniden başlamıştı.
  2. I

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba redmi note 10 telefon durup duruken kapandı. Bir daha da açılmadı. Bilgisayara bağladım hs-usb qdloader 9008 şeklinde bağlı görünüyor. Mi flash ile telefondaki hesapla giriş yaptım ama fastboot rom yetkisiz hesap diye yüklemedi. Çözümü var mı?
  3. I

Soru Mİ Band 2 Kullananlar

Bir haftadır kullanıyorum, araçta 1 saatlik yolculukta 1000 adım hatalı saydı, kalp sayımında da bazen 50 sayıyor bazen 110 60 olması gerekirken. Bence oldukça başarısız, diğerlerini denemediğimden kıyaslama yapamayacağım.
  4. I

Yardım Mi5pro 3G ve 4G bağlanma sorunu

2-3 tamirciye sordum hepsi de bu içlemin çok riskli olduğunu, eğer riski alıyorsanız yaparız diyorlar. Tamamen kullanılmaz hale gelebilir diyorlar. En zor arızalardan biriymiş şebeke arızası. Delta servisi arayıp sordum onlar da garantisi olmayanları tamir etmiyormuş.
  5. I

Biraz araştırmayla cihazın Skyworks SKY77646-51 gsm modülünü kullandığını öğrendim, ali expreste 5 dolar civarına satılıyor, ayrıca samsung ve iphone da aynı marka modülü kullanıyor, bir telefoncu bulup bu modülü değiştirmeye çalışacağım. Bakalım sorun çözülecek mi. Mi 5 İlgili entegre...
  6. I

Evet arkadaşlar, şu ana kadar 2g ile kullanıyordum, dünden beri hiçbir operatörden şebekelere bağlanmıyor. Muhtemelen donanımsal sorun, bu konuda yardımcı olacak bir servis önerebilir misiniz?
  7. I

Arıza devam ediyor.
  8. I

İnternetten aratıp qnc dosyaları buldum mi5 için yüklerken aynı model değil gibi bir uyarı verdi, yine de yüklensin dedim. Fakat herhangi bir şey değişmedi, zaten imeiler de aynı kalmıştı. mi5 pro'nun qncsini bulmak lazım anlaşılan.
  9. I

Ben yapmadım, satın aldığımda böyleydi. Orijinal dosyası yok maalesef.
  10. I

1 aydır bir güncelleme gelmedi, bootloaderı da sorun çıktıktan sonra açtım. O zaman dediğinizi deneyeyim, mi5 için qcn dosyası bulup yükleyeyim. qcn dosyasını bulabileceğim bir yer var mı?
  11. I

6 aydır bir sorun yoktu.
  12. I

Malum yöntemle evet, ama imeileri sorguladığımda bir sorun yok. Zaten 2g bağlantısı sorunsuz.
  13. I

Merhaba 1 haftadan beri telefonum 3G ve 4G olarak bağlanmıyor, (2g de sorunsuz bağlanıyor), sim kartı değiştirdim, farklı operatörler denedim olmadı. Telefonun bootloaderını açıp farklı romları denedim hiçbir şey değişmedi. İnatla 3g ve 4g ye bağlanmıyor. Artık sorunun donanımsal olduğunu...
Üst Alt