ibrahimsl kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım Redmi note 12 pro 5g çin modeli vs global arasındaki farklar nelerdir

İmei sorguladığımda c ile bitiyor çin olduğunu düşünmüştüm 1695226290 Globalde model numarası nasıl yazıyor
  2. I

Yardım Redmi note 12 pro 5g çin modeli vs global arasındaki farklar nelerdir

Ne gibi farkları var eksi artıları nelerdir
  3. I

Yardım Resmi note 12 pro 5g NFC

Hocam çin modeli çıktı nfc için ne yapılabilir veya bu çekmeme sorunu oluyor mu global rom ile bunlar düzelir mi
  4. I

Xiaomi'yi seçtiğiniz için teşekkür ederiz! Ancak, satın aldığınız cihaz resmi bir genel sürüm değildir ve kullanıcı deneyimi etkilenebilir. Bir dahaki sefere, lütfen cihazın resmi global sürümünü resmi olarak yetkilendirilmiş kanallardan satın alın. Hocam global değil mi yoksa telefon mı...
  5. I

Pro 5g modelinde NFC yok mu veya rom ile ilgili mi
  6. I

Yardım Redmi Note 12 Pro 4G TWRP?

Hocam bana da atar mısınız
  7. I

Yardım Redmi Note 12 Pro 4G TWRP?

Unofficial nasıl oluyor
  8. I

Yardım Redmi Note 12 pro 5G Global rom

12 pro 4g cihaza IMEI repair ne zaman uygulanmaya başlar süre tahmini olan var mı
  9. I

Çözüldü Güç tuşuna basmadan sensör parmak izimi okumuyor

Cihazınıza romu siz mi yüklediniz yardım almak için soruyorum
  10. I

Yardım Redmi Note 12 Twrp Ve Root

Mi flash ile denemiştim rom yüklemeyi ama hatalar alıyorum
  11. I

Twrp dışında var mı peki bi uygulama
  12. I

Çözüm bulursan beni de bilgilendirir misin
  13. I

Yardım Redmi note 12 pro rom

Evet hata alıyorum ama hatayı çözemedim mi hesabıma giriş yapmadığımı fark ettim acaba bundan dolayı olabilir mi
  14. I

Yardım Redmi note 12 pro rom

Bootloader kilidini açtım mi flash ile rom yüklemek istedim hata aldım sürekli bi kaç hatayı düzelttim 2-3 saniyede rom yükleme tamamlandı dedi mi flashta
  15. I

Yardım Mi hesapta ağa bağlanılamıyor hatası

Cihazı yeni aldım yurt dışı cihaz dün akşam bootloader kilidini açtım rom yüklemek istedim fakat çeşitli hatalar aldım mi flashta sonra kendim yüklemekten vazgeçtim ve telefon kurulum yaparken hiçbir şekilde mi hesabına giremiyorum eski cihazda da işlem yapamadım mi hesaptan ağa bağlanılamıyor...
Üst Alt