ibrahimseyda kullanıcısının son içeriği

1. ibrahimseyda

Yardım Redmi note 12pro plus bl kilit açma sırasında böyle bir hata veriyor

Herhalde telefonun içindeki ayarlardan mi hesabınızı ekleyip kilit açma başvurusu yapmamışsınız. Geliştirici seçeneklerine girip mi kilit açma durumu kısmından mobil veri açıkken mi hesabınıza giriş yaptınız mı ?
  2. ibrahimseyda

Soru 10K-12K Telefon Önerisi

Redmi note 12 pro 4g veya redmi note 11 pro plus 5g alabilirsiniz 11 12 arasına ram ve depolamaya bağlı olarak. Ben redmi note 11 pro plus 5g kullanıyorum telefondan memnunum genel olarak.
  3. ibrahimseyda

MIUI 13 Redmi Note 11 Pro Plus 5G

Ben yurtdışı aldım global versiyon cihaz, yer yer arayüzde takılmalar oluyor, performans moduna alıp oyun vs oynamadan günlük kullanırsan takılmalar gidiyor. Şarjı güzel 1 gün rahat gidiyor normal kullanımda, 20 dakikada tam şarj oluyor 120w full şarjı açmadan. Taiwan Roma geçtim Bl açıp mi...
  4. ibrahimseyda

MIUI 12 Mi 8 Xiaomi.eu Beta (Güncelleme sona erdi)

Global sürüm linkleri, telefon başlığı altındaki sabit konulardan birinde var diye biliyorum. Bu konunun ilk sayfasında da eu romları bulabilirsiniz. Global rom için link: https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1700346
  5. ibrahimseyda

Stabil sürümü diyorsanız onu manuel indirmeniz gerekiyor diye biliyorum.
  6. ibrahimseyda

Soru Mıuı 12 güncelleyenler

Telefondan telefona romdan roma değişiklik gösterecektir. Mi 8 eu ilk sürümde yaşadığım problem zaman zaman arayüzde takılmalar, bazen iki kere tıklatma gerekmesi, özellikle şarjdayken bazen çift tıkla ekran açılmama durumu, zoom in /outkarda zaman zaman ağır çekimdrymiş gibi hareket etmesi...
  7. ibrahimseyda

Soru Mı note 10 lite

Yahu yağmur gibi yağmışsınız gibi adamın üstüneangel~~ kardeşim rom için acele etme vakti gelince güncelleme gelir. Xiaomide günü gününe tutan bir takvim olmuyor hiçbir zaman.
  8. ibrahimseyda

Bende eu stabil 12yi kurdum temiz kurulumla. Arayüz değişiklikleri güzel olmuş. 1 gündür aktif kullanıyorum herhangi bir hata yada bug denk gelmedi. Denemek isteyenler geçebilir bence. Uygulamaları sil baştan yükle vs olduğu için henüz pil konusunda objektif birşey diyemem.
  9. ibrahimseyda

Adobe photoshop camera çıktı.

Mi8 de çalışıyor
  10. ibrahimseyda

Yardım WeChat Referans

Bende de wechat var ama eğer girişten dolayı bir problem yaşıyorsanız genelde anakara çindeki hesaplar bu konularda işe yarıyor.
  11. ibrahimseyda

Sohbet Dikkat edin

Kendimize Çin'i örnek almamız da maşallah yani oldukça kaydadeğer bir ilerleme
  12. ibrahimseyda

Yardım Google drive belası

Mobil veriyi kapat uygulamayı kapat. İnternet problem değilse indikten sonra sil gitsin.
  13. ibrahimseyda

MIUI 11 [Android 10] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta / v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Microsoft launcher kullanıyorum, sorduğunuz bu sanırım.
  14. ibrahimseyda

MIUI 11 [Android 10] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta / v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Hocam cihaz rootlu değil o yüzden bişey diyemem. 1586537212 Farklı bir launcher kullandığımdan uygulama kasası kullanmıyorum hocam
Üst Alt