ibrahimmusab kullanıcısının son içeriği

1. I

Rom Redmi Note 6 Pro Miui Eu V11.0.6.0 Stable Rom

Romda ultra pil tasarruf etkin olmuyor sebebi ne olabilir acaba
  2. I

Yardım Telefon mini pencere

Sürüm 11.03 de iken arama geldiğinde başka uygulama kullanırken gelen arama mini ekran oluyordu ve istediğim yere taşıyordum şimdi Güncelleme sonrası olmuyor sebebi ne olabilir
  3. I

Yardım Redmi note 6 pro sürekli kapanıp açılıyor

Bende bu şekilde oldu temiz kurulum yaptım düzeldi gibi su an tekrar olur mu bilemiyorum
  4. I

Rom [PORT] Redmi Note 6 Pro MiRoom MIUI 12 v20.6.18 Beta Sürümü İndirme Bağlantısı

https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-6-pro-android-10-miui-12-20-5-16-beta-revos.83067/unread Buradaki ile farkı var mı acaba
  5. I

Redmi Note 6 Pro Android 10 - MIUI 12 20.5.16 BETA REVOS

Bir de 4.5G yerine 4G görünüyor
  6. I

sen de sağol kardeşim hayırlı olsun rom gerçekten güzel
  7. I

bu videoyu izle hocam tabi öcesinde orange fox twrp indirdim videodaki program ile de var olan twrp nin üzerine kurdum oldu
  8. I

orange fox twrp yi yükle ve konuda verilen yükleme videosundakileri uygula rahatlıkla olur
  9. I

twrp den yüledikten sonra yeniden başlat dedim açılmiyor direk fastboot moda atıyor sebebi ne olabilir kilit açık ama root yapmadım 1590069374 bu romda miu12 nin hareketli teması yok galiba
  10. I

eywallah Allah razı olsun
  11. I

türkçe dil var mı
  12. I

Soru Kendi kendine kapanıp açılma

Önemli şeylerinizi yedek alıp hard reset deneyin bence çözüm olabilr boşuna rom atmayın
  13. I

Baktım hocam aktif değil
  14. I

Bende note 6 Pro var ara ara kapanıyordu kendi kendine dün de sürekli oldu ne Yaptım açılmadı ekran görünüyor kilit ekranı açamadan tekrar kapanıyordu en son tuşlar ile reset ekranına gelip telefonu sıfırladım ki düzeldi tabi bütün bilgilerim de silindi Miu 11 e geçtikten sonra bu sorun oluştu
  15. I

Rehber Redmi Note 6 Pro Miui11 den Miui10 a düşürme

Aynen öyle hocam katılıyorum.
Üst Alt