ibrahimklc336 kullanıcısının son içeriği

1. ibrahimklc336

Yardım Miui 12 Garip Pil Tüketimi

Dostlar miui 12 pil konusunda hiç memnun değilim. 11 geçmeyi düşündüm fakat bu konu için müsait olamadım. Acaba bazı şeyleri yanlış mı biliyorum bilmiyorum neden böyle oluyor? Pili en sağlıklı ve uzun ömürlü nasıl kullanabiliriz?
  2. ibrahimklc336

Yardım Redmi note 8 Anti Rollback ve Downgrade

Çok teşekür ederim hocam bilmiyordum, öğrenmiş oldum artık sık sık kullanırım.
  3. ibrahimklc336

Yardım Redmi note 8 Anti Rollback ve Downgrade

Redmi note 8 miui 12 sahibiyim. Pil performansından hiç memnun değilim garanti dışına çıkmasını göze alaraktan miui 11 geri dönüş yapmak istiyorum. Anladığım kadarıyla Anti rollback denen sistemden dolayı downgrade mümkün olmayabiliyormuş. Öncelikle arb kontrolü yapmak istiyorum fakat note 8...
  4. ibrahimklc336

Yardım Yazılım atarken kendi kendine yeniden başlatmaya başladı Note8

Sonuç nedir hocam düzeltebildiniz mi?
  5. ibrahimklc336

Rehber BootLoader (BL) kapatmadan CMD Komutu ile Orijinal Rom Yükleme (Video)

Hocam redmi note 8 miui 12 sahibiyim. Pil performansından hiç memnun değilim garanti dışına çıkmasını göze alaraktan miui 11 geri dönüş yapmak istiyorum. Bu videoyu izleyerek yapabilir miyim ne tavsiye edersiniz bana? Çok bir bilgim yok brick olmasından da tedirginim. Anti rollback diye bir şey...
  6. ibrahimklc336

Yardım Miui güncelleme ile gelen sorun.

Redmi note 8 kullanıyorum. Miui 12 kuruktan sonra bariz bir şekilde pil kullanımı arttı. 11 e dönmeyi düşündüm ama garantisinin bozulması hoşuma gitmedi. BL kilidi açmak zahmetli mi ve tekrardan kilitlenebilir mi, garanti gelebilmesi için?
  7. ibrahimklc336

Yardım İmei sorgulaması başka çıkıyor

Konuda ithalatçı garantili olduğunu belirtmiştim. Yani ithalatçı da olsa 2 imesini de sorgulattığım zaman asıl telefon çıkmalı değil mi? Normalde biraz ucuz olduğunu biliyorum ithalatçı garantili olduğu zaman. Yaşadığım şey normal, isteyen gitsin 2. imeiyi atsın tarzı bir şey mi bu yaptıkları...
  8. ibrahimklc336

Xiaomi Redmi Note 8 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı cepstar hocam
  9. ibrahimklc336

Kutudan delta servis kağıdı çıkmıştı. Başka yerlerden de sorgul Teşekkür ederim. Yarın iade talebi oluşturacağım. Dikkat etmem bir şey var mı? Gerekçe olarak yasal değil desem bile yeterlidir değil mi? Cepstara nasıl ulaşabilirim
  10. ibrahimklc336

Hocam az önce delta servis sorgulattım garantisi çıkmıyor ne yapmalıyım
  11. ibrahimklc336

Hocam anladım teşekkür ederim fakat bu ciddi bir durum mu ithalatçı garantili olduğu için normal mi? Kuzenimde 7 pro var imeisi xiaominin sitesinde bile gözükmüyor. Yani kısacası endişelenmeli miyim kapatıp kaldırıp iade mi etmeliyim! ilerde, sorgulayınca çıkan space black 128 gb model sorun...
  12. ibrahimklc336

Hocam bu tam olarak ne demek. İkinci el telefon almışsınız imesi tamir olmuş demek mi. Burası biraz silik tedirgin oldum dediğim gibi bilgim yok
  13. ibrahimklc336

Xiaomi Redmi Note 8 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı mor olan rengi 1599845981
  14. ibrahimklc336

Ne demek bu? Endişelenmeli miyim Anneme hediye olarak almıştım ilerde sorun çıkarır mı? 1599845858 Ben de aynı telefonu kullanıyorum fakat xiaomi Türkiye garantili. Kutusu farklı dışında imei yazmıyor. Ben aldığımda miui 11 e güncellemiştim ama yeni olan zaten 11 olarak geldi. İmei 1-2 de var...
  15. ibrahimklc336

Merhaba iyi akşamlar. çok acil bişey danışacağım. İthalatçı garantili olarak 64gb redmi note 8 aldım imei 1 yok imei 2 aratınca 128 gb rom space black cıkıyor. Telefon mor 64 gb rom. Ne yapmalıyım neden böyle oldu yardımcı olabilir misiniz?
Üst Alt