ibrahimgbt kullanıcısının son içeriği

1. ibrahimgbt

Diğer Mi 8 Nohon Batarya

Fiyatına göre değişir. 150-200 bandında olcaksa getirilmeli. Batarya hakkında çok kulaktan dolma bilgim var bu arada. Bilen kullanan paylaşabilir mi? Deji aldım 2 ay sonra batarya öldü malesef
  2. ibrahimgbt

Rom Mi8'e android 12 kurmak istiyorum

Ben şu an pixel experience ile kullanıyorum. Şu an çok özelleştirilebilir yanı yok ama yine de güzel özellikler var. Mesela bi uygulamadayken ekranı yukarı çekip tüm açık uygulamaları gördüğüm o ekranda uygulama farketmeksizin o anki uygulama içi resim yazı vs kopyalayabiliyosun...
  3. ibrahimgbt

Yardım MIUI 12 pil istatistikleri ve ekran süresi sorunu

Hocam hangi programla yaptınız bilgi verebilir misiniz? Çok merak ettim deneyimlemek istiyorum. Telefonum Mi8.
  4. ibrahimgbt

MIUI 12 Mi 8 Xiaomi.eu Beta (Güncelleme sona erdi)

Son güncellemenin şarj durumu nasil test eden var mi?
  5. ibrahimgbt

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Önlerden yerimizi alalım dedimde 8 sayfa olmuş bile :) :) :)
  6. ibrahimgbt

Madalya Instagram'da MIUI Türkiye'yi Takip Et Madalya Kazan!

Selam. Alırım bir madalya
  7. ibrahimgbt

Çözüldü Pixel Experience Rom Yükleyemiyorum

Şimdi yüklüyorum bittiğinde söyleyeceğim hocam 1588168946 Hocam Android sürümü 10 ve boyutu 1.5 GB yani full olanını indirdiğimi düşünüyorum 1588169099 Evet şu anda pixel romunu yükledim açılış ekranı gelebildi çok şükür. İyi kötü bir deneyim elde ettim sayenizde. Teşekkür ederim...
  8. ibrahimgbt

Şimdi TWRP yükledim ve açıldı.
  9. ibrahimgbt

Şimdi güncellemeleri yazıyorum yapabildiklerimi daha doğrusu. . Mi flash ile yüklenebilecek global romu indirdim. . Bi kaç hatadan sonra C diskine atıp yüklemeyi denedim oldu. . Şimdi cihaz yeniden açılıyor kurulumu yapıp TWRP yükleyip pixel experience rom yüklemek istiyorum.
  10. ibrahimgbt

Hangisini indirmeliyim hocam ben full paket olanı indirip kurmayı denedim 1588168157 Ben Mi room beta kullanıyordum. Pixel rom kullanmak istedim başlıkta belirttiğim gibi problem yaşadım hocam
  11. ibrahimgbt

Hocam Allah sizden razı olsun telefonun komple hafızasını sildirdiniz bana. Şimdi fastbootta kaldı. Mi flashla rom atmaya çalışıyorum ordada hata veriyor. Yapamıyorum hiçbişey kaldı telefon fastbootta
  12. ibrahimgbt

Sanırım hocam evet resmi sitelerinden indirdim.
  13. ibrahimgbt

Şimdi direkt olarak fastboot ekranına atmaya başladı.
  14. ibrahimgbt

Hayır 4 wipe işlemi yapıyorum sadece. Farklı bir twrp derken forumda Mi8 için android 10 twrp'sini kullanıyorum. Farklı ve uygun olanını nerden bulabilirim ki?
  15. ibrahimgbt

Merhaba arkadaşlar. Pixel Experience rom'un son sürümünü indirip twpr'den flaşladıktan sonra reboot yapıyorum. Telefon kendini tekrar twrp ekranına atıyor. Bir türlü yükleyemedim. Yardımcı olur musunuz?
Üst Alt