ibrahim98205 kullanıcısının son içeriği

1. I

Yardım 4 aylık sürem doldu fakat şebeke hala çalışıyor?

Yil basindan once sim1 kapanmisti bir suredir sim2 olarak devam ediyorum. Suan o kapanan sim1 icin yil basindan sonra tekrar bir 4 ay sure verilmis midir acaba?
  2. I

Rom Masik™ X 11.3 Android Q (10) Mİ 9T

Custom romlarin hepsi neredeyse ayni. Ayda bir format data yapip rom dan roma ziplamaya gerek yok. En temizi EU beta yukleyip haftalik verilen guncellemelerden de sadece sorunsuz olanlari kurarak devam etmek.
  3. I

Rom mi9t whatsapp bildirim sorunu - Bütün miui10 sürümleri sorunlu

Kalite olarak samsung dan, huawei den kalir yani yok fakat yazilim cagindayiz yani kaliteni yazilim ile birlestiremiyorsan vestelden ne farkin kalir? sonucta samsung, huawei, apple gibi donanim uretmiyorsun tek yaptigin satin al birlestir.. ee donanim uretmiyorsan bari yazilim uret yani...
  4. I

Rom mi9t whatsapp bildirim sorunu - Bütün miui10 sürümleri sorunlu

Yaklaşık 6-7 farklı xiaomi cihaz kullandım şuanda 9T kullanıyorum şunu net olarak söyleyebilirim ki xiaomi cihazlarda bildirim sorunu yıllardır var. Birazdan marka fanatikleri gelir yok ayar yapmayı bilmiyorsunuz, yok kullanmayı bilmiyorsunuz, yok bana ver cihazı bak nasıl sorununu çözüyorum...
  5. I

Soru Sizce alınmalı mı?

Komedi.
  6. I

Çözüldü Redmi Note 8 Always On Display Özelliği Varmı

Amoled ekranlarda bile ciddi anlamda batarya süresini etkiliyorken LCD ekranlarda bataryayı su gibi içer.
  7. I

Çözüldü Redmi Note 8 Always On Display Özelliği Varmı

Yok. Hic bir zaman da olamaz.
  8. I

MIUI 11 MIUI11 Xiaomi.Eu Beta/Stabil Rom 20.3.26/ 11.0.13.0

Abartmaya gerek yok hepsi alti ustu telefon.
  9. I

Yardım Düsük isikta ekran kilidini kapatirken beyaz isik patlamasi

Yeni olmaya basladi yada ben yeni fark ediyorum. Ekran parlakligi cok cok dusuk seviyedeyken beyaz ekranda kilit kapama tusuna basinca saniselik ekranda bir beyaz isik patlamasi oluyor. Daha once yasayan oldu mu? reset attim duzelir mi diye ama maalesef ayni duzelme yok. Edit: simdi dikkat...
  10. I

Soru EU rom yüklü ama google playden netflix indirdim ??

EU beta 9.12.12 yüklü ve bugün google play den netflix indirip dizi izledim. Düzeldi mi bu sorun beyler?
  11. I

Xiaomi mi Band 4 son güncelleme ile artık türkçe oldu!

İyi guzel de telefonun sarjini cok yiyor.
  12. I

Değdi bile :D Gece 12.30 gibi bir anda sinyal almamaya başladım. Hattı sim1 e takım 4 ay daha devam :D
  13. I

Mi 9T yi kayıtsız aldım ve hattımı ilk defa 09.08.2019 akşam saatlerinde taktım yani 4 aylık süre dolalı 6 gün oluyor fakat hala telefon görüşmesi yapıp sorunsuz kullanabiliyorum. Bir gariplik var gibi? bu arada sim2 de takılı.
  14. I

Recovery [Android 10] Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-1109 Tek Tuş Yükleme Aracı

Dün 6-7 defa denedim başarılı kuruldu deyip fastboot a tekrar atıyor. Tek merak ettiğim TWRP den format daha demeden sadece 4 wipe ile EU rom kurabilir miyim?
  15. I

Recovery [Android 10] Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-1109 Tek Tuş Yükleme Aracı

Evet yine başa döndüm. Fastboot ekranına kaldı. Yemin ediyorum bıktırdı şu rezalet rom yükleme olayı. Yahu altı üstü EU rom kuracaz OLMUYOR ARKADAŞ OLMUYOR HER ZAMAN KALICI OLAN TWRP ŞIMDI KALICI OLMUYOR VALLA VAKTİME YAZIK YA GERÇEKTEN YAZIK.
Üst Alt