ibrahim198131 kullanıcısının son içeriği

1. I

Rehber Arka plan rengini sisteme uyarlama | MONET Özelliğini kaldırma

Monet bendede yok 1709019772 Monet dosyası yok
  2. I

Yardım POCO X3 PRO Video ve Fotoğraflarım açılmıyor

Resolved - [RESOLVED] Google play system update breaking system on venus Burdaki dosya uzantısını root managerler ile silip yeniden başlatın sorununuz çözülecektir.
  3. I

Görüntüler zaten dcimde taşıma yapmadım telefonun açılıp kapanması sonrası hiçbir medyayı oynatamıyorum
  4. I

Arkadaşlar telefonum anlık olarak oyun oynarken kapanıp açıldı daha öncede başıma gelmişti bu galeri ve aklınıza gelebildiği tüm medya oynatıcıları denedim video ve fotoğraflarım açılmıyor galeri sapıtıyor instagram dahil tüm sosyal medyada video açamıyorum galeri ve mi video önbelleklerini...
  5. I

Yardım Poco yazısı geliyor telefon açılıyor ama ekran yok

Poco x3 pro telefonumu bugün yeniden başlatayım dedim poco yazısı geliyor ekranda sorun yok telefon açıldığında ekran ışığı yanık kalıyor arka tarafta dokunma geri bildirimlerini alabiliyorum ama ekran gelmiyor yardımcı olabilirmisiniz yarın askere gidicem başıma bela oldu
  6. I

Yardım Poco X3 Pro garip olaylar yaşıyorum

Arkadaşlar dün gece telefonumdaki fotoğraf video ses aklınıza ne medya geliyorsa hiçbiri, farklı uygulamalara rağmen açılmadı google fotoğraflar, mi video , mx player, xiaomi galeri,yandex disk hiçbir medyayı açamadım telefonu bir kez yeniden başlattım ve twrp bölümünde kaldı cihaz hiçbirşekilde...
  7. I

Yardım POCO X3 PRO TWRP depolama gözükmüyor

Ne yaparsam yapayım depolamayı twrpde göremiyorum bir çok konuya baktım hepsini denedim fakat depolamayı göremiyorum ne yapmam lazım pitchblack twrp kullanıyorum romum miui 14 android 12 eu rom
  8. I

Yardım Derpfest rom arama yaparken ses gitmiyor ve gelmiyor

Hepsi açık hocam 1686419671 İzinler bu şekilde
  9. I

Yardımcı olabilecek yokmu
  10. I

Poco X3 Pro ya derpfest 13 kurdum herşey sorunsuz fakat Google'ın telefon uygulamasında arama yaptığımda karşı tarafın sesi gelmiyor ve benimde sesim gitmiyor. Ama WhatsApp üzerinden arama yaptığımda herşey sorunsuz yardımcı olabilirmisiniz
  11. I

Soru Poco X3 Prodan iPhone 11'e geçilirmi

Arkadaşlar telefonumu nakite çevirip iphone 11 e geçme gibi bi düşüncem var Sizce geçmelimiyim kullanan birisi varsa yardımcı olabilirmi. Poconun kamerasından sıkıldım oyun oynamıyorum. Benim için istediğim özellik kamerası olacak.
  12. I

Yardım IOS fotoğraf kopyalama

Arkadaşlar iyi forumlar Bildiğiniz gibi ios 16 güncellemesiyle fotoğraf kopyalama özelliğide geldi bunun android müdaili olan bi uygulaması varmıdır forumda biraz bakındım ama bu konu hakkında bir yazı veya uygulama göremedim
  13. I

Soru Poco x3 pro rom tavsiyesi

Bende cihazımı unlock ettim daha önceden mi 8 se ile yapmadığım işlem kalmamıştı bu telefon için benimde gözüme çarpan miuimix oldu sizce kurmalımıyım reklamlardan aşırı derecede sıkıldım ve temasını beğendim oyunla pek işim olmuyor kamera tarafında zaten gcam kullanıyorum üzüleceğimi...
  14. I

Çözüldü Poco X3 Pro unlock yaparsam imei gidermi

Çok teşekkür ederim hocam yardımcı olduğunuz için :)
Üst Alt