ibrahim1806 kullanıcısının son içeriği

1. I

Rom [ROM][RESMİ][A13] AlphaDroid [VANILLA/GAPPS][LOS]

ellerine sağlık kardeşim romu kurdum çok hoşuma gitti telefon inanılmaz hızlandı beğenmeyen arkadaşlar romdan daha ne bekliyorlar anlamış değilim 2 saattir aralıksız kurcalıyorum herhangi bir hataya rastlamadım sanırım bu romla birsüre devam edeceğim kardeşim güncelleme gelince konuya eklermisin...
  2. I

Rehber Mi 10T/10T Pro GPU Hız Aşırtma Rehberi

Normalde gpu frekansımız kaç mhz ne kadarlık bir overclock oluyor
  3. I

Yardım Tam ekran süresi öğrenme sorunu

Aynı sorun bendede var ekran süresi belirli bir zaman sonra sanki geriye doğru düşüyor. Günün herhangi bir zamanında bakıyorum 6 saat ekran açık sürem var birkaç saat sonra tekrar bakıyorum 4 saat ekran sürem var sebebi nedir acaba bilen varmı?
  4. I

Soru Mi10T ısınma durumu hk.

Konuyu açan arkadaş android 11'denmi telefonundan mı kaynaklı olduğunu bilemediği için bende kendi durumumu paylaşıyorum genel olarak android 10 'da böyle problemlerin olmadığını okuduğu zaman eminin onun aklında bir fikir oluşacaktır (tek sorunu ısınmada değil sensörle ilgilide bilgi veriyoruz)...
  5. I

Soru Mi10T ısınma durumu hk.

Merhaba benim telefonda mi10t 128/6 bende ısınma problemi yok oyun dışında yada test programları dışında telefonun ısındığını hissetmiyorum sensör sorunuda maşaAllah hiç yaşamadım Hellas stabil 12.0.12 kullanıyorum android 10 miui kendi rehber ve arama programı var.
  6. I

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Merhaba arkadaşlar bu temadaki saat widgeti nerden indirebilirim çok hoşuma gitti.
  7. I

Rom Mi 10T - Mi 10 T PRO -K30S ULTRA Xiaomi.eu 12.5.1.0 Stable

Kiliti açtım mi flash ile fastboot rom yüklemiyor hata veriyor sanırım sürüm düştüğü için bundan önceki telefonum mi mix 2 idi onda böyle problemler olmadan rahatça sürüm düşüyordu Bu cmd yöntemi nedir?
  8. I

Rom Mi 10T - Mi 10 T PRO -K30S ULTRA Xiaomi.eu 12.5.1.0 Stable

Arkadaşlar merhaba mi 10t eea global 12.1.5 romuna güncelledim android 11 oldu ama herhangi bir android 10 romunu flaslayamıyorum hata veriyor android 10'a nasıl dönüş yapabilirim bilgisi olan varmı.
  9. I

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Merhaba zip uzantılı güncelleme dosyası indirdiğinizden emin olun belki fastboot olanı indiriyorsunuzdur o yüzden twrp'de gözükmüyor olabilir.
  10. I

Rom Xiaomi Mi 10T 5G/10T Pro/K30S Ultra Apollo ENG Rom - Fabrika Yazılımı

Merhabalar mi 10t yeni aldım android 11'e yükselttim ama pek memnun kalmadım şöyle bir android 10 romlarda dolaşmak istiyorum mi falsh ile direkt android 10 fastboot bir yazılım atarak sürüm düşürme olmuyormu illaki bu verdiğiniz romu flahlamak mı gerekiyor beni aydınlatırsanız çok memnun olurum...
  11. I

Ana Başlık Mi 10T 5G - Detaylı Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Cevabınız için teşekkür ederim sizin cihazda aynı değilmi
  12. I

Ana Başlık Mi 10T 5G - Detaylı Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Selamünaleyküm arkadaşlar mi 10t telefon aldım ama bişey dikkkatimi çekti cihazın ahize bölümünde içine toz kaçmasın diye herhangi bir ızgara sünger gibi bişey yok boş görünüyor sizlerin telefonlarıda öylemi yoksa benim cihazda fabrikasyon bi sıkıntımı var.
  13. I

Soru Mi Mix 2 Rom Tavsiyesi

Merhaba bende 3 senedir mi mix 2 kullanıyorum. Son kullandığım romlardan sadece iki tanesi beni memnun etti biri eu stabil v12.0.1.0 orjinal romu diğeri ise pixel experience android 10 olan ikiside bence gayet seri ve akıcı çalışıyor ikisinide deneyip ihtiyaçlarına göre birini seçebilirsin.
  14. I

Gcam Mi mix 2 Gcam

Güzel kardeşim her mi mix 2 için google kamera sorana bu konuyu inceleyebilirsiniz diye link vermişsin ama verdiğin linkden haberin yok konu 2018 yılına ait miui11 ile çalışan google kamera soruyor insanlar varsa bildiğin alalım yoksa sus.
  15. I

Uygulama Android Telefona Windows XP Kurmak - ROOTSUZ

Nasıl çalışıyor kasma felan varmı yoksa seri mi? Biraz anlatırmısın.
Üst Alt