İbrahim137 kullanıcısının son içeriği

1. İ

Yardım wifi açılmıyor

Dostum çözümünü bulursan bana da yazar mısın
  2. İ

Yardım wifi açılmıyor

ben mi5 kullanıyorum. Anladığım kadarıyla mıuı global 10.2 sürümündeyim.yaklaşık 1 hafta on gündür wifi hata veriyor.ben açıyorum o kapanıyor.son zamanlarda hiç güncelleme yapmadım.kontrol ettim yeni bir güncelleme de yok zaten. telefonu resetledim düzelmedi. yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.
  3. İ

Xiaomi Mi 5 Kulaklık Mikrofonu Sorunu

Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  4. İ

Yardım Xiaomi basic edition kulaklık sorunu

Kardrşim Kardeşim şimdi başka telefona denedim kulaklıkta sıkıntı yokmuş sıkıntı benim telefonda
  5. İ

Yardım Xiaomi basic edition kulaklık sorunu

Meraba arkadaşlar yeni bir kulaklık aldım xiaomi basic edition fakat telefonöu sıkıntılı bilemedim ama ses duyuluyor ama mikrofon çalışmıyor lütfen yardım
  6. İ

Rehber Xiaomi Mi5 Hakkında Sık Sorulan Sorular (Fiyat,Renk,Özellik,Versiyon vb)

Evet cantara süper sayende bunuda çözdük son bişey usb ile bağlanamama ile ilgili bi fikrin varmı peki benimki usb ile sadece şarj ediyor da diğerleri gibi mtp filan herhangi bir seçenekte çıkmıyor karşıma
  7. İ

Teşekkürler oldu galiba şimdilik ya bide benim hotspot sıkıntısı var arkadaşlar bağlanıyorlar ama internet paylaşılmıyor onlarla bunun içinde bi önerin varsa çok makbule geçer tekrardan çok sağolun
  8. İ

Iyice temizledim ama nafile Iyice temizledim sonuç negatif
  9. İ

Yardım Mi5

Telefonumda bi kaç sorun var yardım ederseniz sevinirim 1-birini aradığımda sensör açıkta olmasına rağmen ekran kapanıyor 2-hotspot ile interneti paylaşamıyorum(bağlanıyorlar ama internet paylaşılmıyor) 3-bilgisayara bağlanamıyor usb üzerinden sadece şarj alıyor görünüyor
  10. İ

Yardım Mi5

Telefonumda bi kaç sorun var yardım ederseniz sevinirim 1-birini aradığımda sensör açıkta olmasına rağmen ekran kapanıyor 2-hotspot ile interneti paylaşamıyorum(bağlanıyorlar ama internet paylaşılmıyor) 3-bilgisayara bağlanamıyor usb üzerinden sadece şarj alıyor görünüyor
  11. İ

Mi5 telefonum arama yaptığımda ekranı kapatıyor sensör açıkta olmasına rağmen. Daha önceden böyle bi sıkıntı yoktu yeni başladı cevap verirseniz memnun olurum
  12. İ

Mi5 le ilgili ciddi sorunlarım var?

Mi5 le ilgili ciddi sorunlarım var?
Üst Alt