ibrahim0zan kullanıcısının son içeriği

1. I

Güncelleme Mi CC 9 Pro/Mi Note 10/Note 10 Pro (tucana) Firmware (Güncelleme)

Hocam merhabalar, Masik P rom kullanıyorum, cihaz android 10 miui 12 şuan, ben sizin paylaştığınız Eu android 11 miui 13 yükseltmek istiyorum. Sorum şu, o romu yükleme aşamalarında cihazın firmware'ünün güncelliğinden emin olun demişsiniz. Bende bu başlıktan güncellemeyi yapacaktım yalnız...
  2. I

MIUI 12 Masik X 16.1 [MIUI 12] Rom İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar Mi Note 10 için Masik P mi yoksa Masik 15.1 mü kurmam gerekir Hem kendi kamerasını hemde Gcam kullanmak istiyorum. Hangisi iyidir birde iyi olan hangisiyse linkini atabilecek olan var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.
  3. I

Soru Miui 12

Bütün driverları yüklediğim halde bu program benim cihazımı görmüyor nedense, hatta uygulama açılırken kendi driverlarını kendisi kuruyor. BootLoader'ımı o program vasıtasıyla açmaya çalıştım ama program cihazımı tanımadığı için MiFlashTool ile BL kilidini açmak durumunda kaldım. Son çare olarak...
  4. I

Soru Miui 12

Stoya hocam bende birşey sormak istiyorum, şuan MIUI11'deyim cihazımda MIUI Global Kararlı 11.0.10.0 (PFDEUXM) sürümü var ve Android 9'dayım. Ben cihaza MIUI12 yüklemek ve Android 10 yükseltmek istiyorum. BL kilidi açık ve TWRP yüklü. Direk kendi sitesiden indireceğim MIUI12 ve Android 10 sürümü...
  5. I

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Mi Flash Unlock Tool v4.5.514.47 sürümü çıkmış v2 yerine en son çıkan sürümle işlemleri gerçekleştirsek bi problem yaşar mıyız? Bazı arkadaşlarda 1 hafta bekledikten sonra süre uzuyormuş bende sürenin uzamasından korkuyorum? Yardımcı olabilir misiniz?
  6. I

Çözüldü Bootloader kilidi açılmıyor!!

Nasıl açıldı acaba? Bootloader süresi uzarsa ne yapmamız gerekir?
Üst Alt