ibos_199656 kullanıcısının son içeriği

1. ibos_199656

Soru Bildirim ışığı ?

Kardeşim bl kilidini açtım ancak denemedim
  2. ibos_199656

Diğer X3 Nfc kamera korumalı kılıf

Türkiyedenmi aldı yurtdışındanmı hocam
  3. ibos_199656

Diğer X3 Nfc kamera korumalı kılıf

Arkadaşlar selamın aleyküm hayırlı günler cihazına kamera korumalı kılıf alan oldumu aranızda hiç sürgülü kamera kapatan kılıf modellerinden örnek bkz:US $3.31 |Xiaomi Poco X3 NFC şeffaf koruyucu kılıf slayt kamera Lens koruma telefon kılıfı için Xiaomi Poco X3 mat yumuşak kapak|Telefon...
  4. ibos_199656

Soru Bildirim ışığı ?

bl kilidini daha açmadım haftaya açıp magisk yükleyecem bi bakayım o zaman mödüllerinin içinde varmı diye
  5. ibos_199656

Soru Bildirim ışığı ?

O zaman yapacak bişey yok teşekkür ederim :)
  6. ibos_199656

Soru Bildirim ışığı ?

Kolay gelsin iyi günler herkese. 4 senedir Mi 5s plus kullanıyordum bu hafta x3 nfc ye geçiş yaptım ancak eski cihazımda bildirim ışığı renkliydi bu cihazda tek renkmi acaba yoksa romla alakalı bir durummu teşekkür ederim herkese.
  7. ibos_199656

Rehber Bütün Xiaomi Cihazlarda Always On Display (AOD) Özelliğini Aktif Etmek!

Hocam selamın aleyküm kolay gelsin priv app klasörüne dosyayı atıyorum yeniden başlatınca dosya silinior sebebi ne olabilir
  8. ibos_199656

Rom LG G4 için custom miui rom ?

Arkadaşlar S.A. lg g4 modelii cihazım var. Bu cihaza miui kurmak istiyorum bu cihaz için çıkmış güncel miui sürümü mevcut mudur? Şimdiden teşekkürler.
  9. ibos_199656

Rom [MIUI 11] Mi Room Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Kolay gelsin bu romda çift tıklama ile ekranı kapatma varmı acaba
  10. ibos_199656

Yardım Miui pro rom

Arkadaşlar miuipro rom kullanıyorum ve iki sorunum var birincisi kamerada slow motion moduna geçince kameradan atıyor ikici sorunum ise dslr canon makinam var onunla .çektiğim fotoğrafı cihazın hafızasına attığım zaman stereo modunu açtığımda hata veriyor fotoğraftan yada galeriden atıyor...
  11. ibos_199656

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

@Suatsarı hocam sizce ilerleyen zamanlarda düzelirmi bide xposed araçlarından xmiui dede aynı hatayı alıyorum yapmama izin vermiyor ama kendi çektiği fotoğraflarda stereo modda düzenlemeye izin veriyor
  12. ibos_199656

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Sayın arkadaşlar ben bu hatayı alıyorum resim fotoğraf makinesi ile çekildi romu temiz kurulum yaptım eski romumda globeydi ondada aynı hatayı alıyordum MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. ibos_199656

5S Plus miuipro türkçe stabil rom

Teşekkür ederim valla telefon full dolu alamadan deneyeceğim bir defalıgına kaybolursada veriler %95 i pc de var yeniden aktarırım olmassa çok teşekkür ederim [emoji16][emoji16] MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. ibos_199656

Çok teşekkür ederim bılgılendırmenız için müzik foto vb şeyleri yedek almadan yuklesem bişey olurmu MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. ibos_199656

Ama orda cin stabil sürüm var MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt