iamcea8 kullanıcısının son içeriği

1. iamcea8

Sohbet AFAD Bilgilendirme

Bana bildirim veya uyarı gelmedi. Ankara'dayım M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. iamcea8

Sohbet Sarj Aletim orjinal m?

Vip üye olmadığım için sanırım görüntü kalitesi bozuluyor. Makro olarak yeniden yükledim. İnşallah yazılar seçiliyordur M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. iamcea8

Bendeki adaptör böyle hocam. M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. iamcea8

Buradaki görselde yer alan bir yazı çıkmıyor. Animasyon efekti olarak çok benzer bir şey çıkıyor. Çift şimşek işareti de çıkıyor. Şarj süresi olarak süre tutmadım ama bugün bi süre tutarım. Bakalım ne kadar sürede şarj ediyormuş. M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. iamcea8

Akşama hb ye şikayet oluşturcam bu gidişle.. M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. iamcea8

Ve şarj adaptörü üzerinde amper ve volt değeri var fakat watt değeri yazmıyor adaptörde. Bu satıcı kişiler kutuları usenmeden açıp adaptör mü değiştiriyor öyleyse ? M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. iamcea8

Bende Hepsiburada dan note 10s aldım geçen ay. İnceleme videolarında şarj adaptöründeki kablo giriş yeri turuncu. Ama benim şarj adaptörü kablo giriş yeri beyaz renk. Şarj aletini telefona bağlayınca da hızlı şarj yazıyor. O zaman satıcıyı şikayet etme hakkı doğuyor. Sonuçta bi bedel karşılığı...
  8. iamcea8

Soru Gmail, outlook çakışması

Hocam merhaba, bende outlook kurdum telefona fakat hotmailde sorun yok hem takvimdeki etkinlikleri hem de postadaki gelen kutusunu gösteriyor. Fakat gmaili kuramadım. Daha doğrusu kurdum outlook'a ama postalar sıfır görünüyor. Mailleri çekme sorunu var gibi. Buna çözüm öneriniz var mı...
  9. iamcea8

Yardım Takvim Simgesi üzerindeki gün değişmiyor

APK olarak mi calendar indirdim ve günlük aktif olarak gösteriyor. Google takvim gibi değil. Tavsiye ederim. Etkinlikleri de gösteriyor hotmail deki. Fakat şöyle bir sorun var, gmail takvim etkinliği göstermiyor. O biraz tuhaf.. M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. iamcea8

Yardım Takvim Simgesi üzerindeki gün değişmiyor

Aliimran7, Bende yaklaşık 1 ay önce Redmi Note 10S aldım. Takvim bu konudaki arkadaşın anlattığı gibi güncel günleri takvim üzerindeki sayılarla göstermiyor. Acaba yukarıda bahsettiğiniz Mi Takvimi indirdiğimizde Google hesabıyla senkron çalışıyor mu? Çalışmıyorsa indirmeyeceğim çünkü..
  11. iamcea8

Aynen hala gelmedi güncelleme.. Beklemedeyiz.

Aynen hala gelmedi güncelleme.. Beklemedeyiz.
Üst Alt