İ_acrr kullanıcısının son içeriği

1. İ_acrr

Satış Amazfit Verge Lite

Merhaba saatimin kutusu faturası şarj aleti eksiksizdir. Sıvı teması nedeniyle anakart ve ekran teknik serviste değiştirildi geldiğinde titreşim çalışmıyor ve bağlantı kurulamıyordu şuanda sıkıntı yok bağlantı problemi titreşim problemi kalmadı ama bu seferde sadece şarjzdayken açılıyoy şarzdan...
  2. İ_acrr

Rehber Programsız Timelapse

Benimde çok hoşuma giden bir metod artık 10T pro sahibi değilim 10 sn haricinde ayar vardı en son bildiğim kadarıyla hatta eklediğim fotoğrafta 60 sn ye kadar seçeniliyordunuz belki güncellemeden sonra değişmiş olabilir
  3. İ_acrr

Yardım Security Güvenlik Uygulaması Sürekli Hata Veriyor

Teşekkür ederim saolsın:) PUBG testi henüz yapmadım bakalım 😁
  4. İ_acrr

Bütçem yoktu borçlandım birsuru ama 5 sene garanti degıstirmemem gerekiyor:) çentik olayına ben takılmıyorum allah herkesin gönlüne göre versin 10T pro yu 6100 tl ye sattım bu arada
  5. İ_acrr

Kötü komşu mal sahibi yapar derler ya kötü mal insanı iPhone sahibi yapar bütçem yok borclancam😁
  6. İ_acrr

Keşke senin gibi bu konulardan anlasamda yapsam herkesin bunları yapmaya yeteneği bilgisi yok benim gibi . olmaması gayet normal olmasida gerekmiyor Türkiye'de bu telefonlara 10.000 TL para veriliyor karşılığında ne alıyorsun hayal kırıklığı 10.000 TL para vercem telefonun kendi rehberini dâhi...
  7. İ_acrr

Soru Mi10t pro pubg de jireskop sorunu

Game turbo çalışmıyorsa ses az geliyor eğer çalışıyorsa geliştirilmiş ses seçeneklerini açmanız gerekiyor eğer oda açıksa dönüştürücü den kaynaklı olabilir
  8. İ_acrr

Soru İphone X’den Mi 11T’ye geçilir mi ?

Hayiiiiiirrrrrrrr hayirrr hayirrr aynı hatayı ben iPhone 8 plus tan 10T Pro ya geçtim konularımdan bakabilirsiniz eğer cihazınızinda sıkıntısi yok sa sakın öyle bir hata yapmayın
  9. İ_acrr

Android saçmalığı ne olabilir kısmetse bir aksilik çıkmazsa yarın telefonu satıyorum ☺️
  10. İ_acrr

Hiç anlamıyorum şimdiye kadar pekte lazım olmamıştı PC olsa şimdiye kadar ogrenirdim ama alcam denk gelsin
  11. İ_acrr

Tavsiye 6000 TL telefon önerisi

Satılık 10 t Pro ☺️
  12. İ_acrr

Yükledim bakalım kasma donma devam ederse otg kablosu bulup birşeyler yapmam lazım artık 1659324909 Sende haricî güncelleme yapmış olabilir misin
  13. İ_acrr

Saol hocam haricen güncelledim evet bu security uygulaması telefonu okadar çok etkilediki sarjz ısınma kasma donma nefret ettim miu 13.5 iken security uygulamasının atıyorum 5 sürüm öncesini kullanamazmiyiz
  14. İ_acrr

Aslında ses dışında memnunum game turbo da geliştirilmiş ses seçeneği açık iken sesler gayet iyi geliyor sırf bu yüzden çalışmasını istiyorum ses çözümüne başka katkı yapabilecek bir uygulama var ise çalışmasını istemiyorum değişik bir durum ☺️
Üst Alt