i4242 kullanıcısının son içeriği

1. I

Türk Telekom 4.5g

Sorunum çözüldü arkadaslar. Anlatacaklarımdan belki faydalanırsınız diye sizinle paylasmak istedim. Xiaomi Mi6 6 GB ve Turk Telekom Faturalı hattımda 4G yi görememe sorunu devam ederken gelen rehberimde kayıtlı 1 numaranın engellendiğini farkettim ayrıca sms alıyor ancak bildirim vermiyordu. 444...
  2. I

İpucu Xiaomi USB sorunu çözümü

kozmoz 'un işlem basamaklarını takip ettim sorunum çözüldü, hic zor olmadı bir kez daha kendisine tesekkur ederim. :)
  3. I

Türk Telekom 4.5g

Bulunduğum lokasyonda altyapı sorgulamasında 4.5G hizmetinin iyi derecede olduğu belirtildi. Başka yerde deneme fırsatım da olmadı.
  4. I

Türk Telekom 4.5g

Müşteri hizmetleriyle tekrar görüştüm sistemden bilgileri güncellediler, aç/kapa yaptım yine H. Yok mu bunun çözümü arkadaş takıldım bu işe
  5. I

Türk Telekom 4.5g

O kadar para verdikten sonra 4,5G yi görmek istiyorum ve halen umudum var. Beklemedeyim. Çözüm bulan varsa paylaşmasını bekliyorum
  6. I

İpucu Xiaomi USB sorunu çözümü

Xiaomi Mi6 için sorunum çözüldü Tesekkurler......
  7. I

Türk Telekom 4.5g

android 8.0.0 OPR1 ile 9.2.3.0(OCAIMEK) kararlı sürümle kullanıyorum. Cihazı garantiye göndermeyi gerektirecek bi durumda yok. Ama bu sorunu bi sekilde cozmek gerek
  8. I

Türk Telekom 4.5g

Ben Mi6 yı (Global Rom) gittigidiyor dan almıstım. Telekom bayisine gösterdim, ayarlarını yaptım olması lazım dedi ve cihazla ilgili bir durum oldugunu soyledi Müşteri Hizmetleriyle yaptığım görüşmede "xiaomi mi6 nın henüz yeni bir ürün olduğunu ve ayarlarının sistemde kayıtlı olmadıgından...
  9. I

Türk Telekom 4.5g

Turktelekom hattım lg g3 te 4G ile bağlanırken Mi6 da H veya H+ ile baglanıyor. ne yaptımsa olmadı. Online işlemlerden cihazın ve simkartın 4.5 uyumlu oldugunu söylüyor ama nafile
Üst Alt