i.meri kullanıcısının son içeriği

1. I

Soru V

Aa cok iyi o zaman. Kisaca yurtdisindan getirtebiliyoruz ve gumruk vergisinden muaf oluyoruz kendi ulkemize dondukten sonra kayit ucretini odeyip sorunsuzca kullanabiliyoruz yani. Basta tam olarak demek istedigimizi anlamadik sanirim ondan konu uzamis oldu. :) Tesekkurler cevaplariniz icin.
  2. I

Soru V

Altinda birsey arama niyetim yoktu. Cok uyanik diye konusulursun dediniz bende onyargili konusmamak icin ilk olarak ne demek istiyorsunuz diye sordum. Niyetiniz olumsuz degildiyse problem yok. Anladim cevabiniz icin tesekkur ederim. Bahsettigim ulke yurtdisinda bulundugum ulkeydi gumrukte...
  3. I

Soru V

evet bende farklı birşeyden bahsetmiyorum. unuttuğunuz şu ki ben o siparişi ülkeye sokarken vatandaşı olmadığım bir ülkeye gümrükte vergi ödeyeceğim. eğer bu durum 'mümkün' ise. bende o vergiyi alıp alamayacağımı sordum. ülkeme girerken pasaportuma kaydettiğim telefon neden illegal ya da sizin...
  4. I

Soru V

yani ne demek istiyosunuz?
  5. I

Soru V

Evet internette arama yaptım ancak gittiğiniz ülkede sadece yurt içinde yapılan alışverişler hakkında bilgilere rastladım. Dediğiniz gibi bu daha çok aliexpress vb. sitelerin taxfree yapıp yapmamasıyla ilgili olabilir. süre konusunda kısıtlama olduğunu bilmiyordum ona da bakıyım bi teşekkür ederim.
  6. I

Soru V

Merhaba arkadaşlar, umarım konuyu doğru yere açıyorumdur. Yurtdışı seyahatimizde aliexpress gibi sitelerden bulunduğumuz adrese telefon getirtip ülkeye dönerken gümrükte taxfree ücretini alabiliyor muyuz? bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim. Teşekkürler.
  7. I

Soru Xiaomi mi 5X'in Fiyatı ne kadar olur ?

genelde ithalatçı garantili olarak 400 tl civarı bir farkla geliyor.
  8. I

Soru Xiaomi mi5s plus arkası-önü siyah 1530 tl

bende daha önce görmemiştim bu rengi yeni geldi galiba. diğer renklerine göre daha şık gerçekten
  9. I

Soru SAR Değeri Hakkında Söylentilere Yorum

Çift sim kartlı telefonu tek hatla kullanınca sar değeri yarı yarıya düşmez maalesef. Bu telefonlarda çift anten bulunuyor ve ikinci sim kullanılmasa bile ikinci anten acil aramalar vs. için aktif kalıyor, sinyal almaya devam ediyor. Xiaomi güzel işler yapıyor ancak bu sar işine bir düzenleme...
Üst Alt