hzyuzarsf kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru Note 10 Pro

hocam defalarca reboot yaptım format attım sorun aynı
  2. H

Soru Note 10 Pro

hocam kilit açık yüklendiğine de eminim benim görüşüm sweetin romdan döndüğüm için modemi kabul etmiyor cihaz böyle bir ihtimal varmı aceba
  3. H

Yardım Note 10 Pro Seeetin Cihaza Sweet Rom Nasıl Atabilirim

anladım hocam az önce yükledim modem dosyaları işe yaramadı zaten ama benim sürüm 14.0.2 indiana siz globale nasıl geçtiniz karnel yükleyerek mi
  4. H

hocam tüm sweet modemleri denedim forumdaki sonuç aynı yardımcı olabilirmisiniz
  5. H

hocam cihaz açıldı ama kapanıp twrp ye geçiyor uygun modem dosyasını nerden bulabilirim
  6. H

brick olursa ücretli destek ile çözebilirmiyiz hocam
  7. H

hocam telefon beni illalah ettirdi yöntemi nedir söyleyebilirmisiniz aceba bu romdan kurtulmak istiyorum
  8. H

Yardım ROOM Değiştirme

custom romda yok malesef stock romu düzenlesem brick olurmu aceba cihaz
  9. H

Yardım ROOM Değiştirme

peki hocam cihazım için sadece sweetin indiana rom gözüküyor sweet rom atmanın herhangi bir yolu yokmu
  10. H

Yardım ROOM Değiştirme

hocam onu bende anladım ama birisi indiana sürüm birisi eu sürüm doğru rom indirdiğimden eminim
  11. H

Yardım ROOM Değiştirme

1705520777 hocam böyle bir hata alıyorum 1705521294 yüklemeye çalıştığım rom bu arkadaşlar
  12. H

Yardım ROOM Değiştirme

twrp üzerinden düşünüyordum sıkıntı olurmu aceba
  13. H

Yardım ROOM Değiştirme

Arkadaşlar indiana sürüm note 10 prom var ben buna eu rom yüklesem brick olma veya açılmama gibi bir durum olurmu
  14. H

Soru Note 10 Pro

Cihazım M2101K6P Ben bu cihaza M2101K6G ROM atsam herhangi bir sorun çıkarmı aceba
Üst Alt