HYPER1ST kullanıcısının son içeriği

1. HYPER1ST

Yardım Mi 5s pixel experience wifi sorunu

anladım hocam teşekkürler :) ben de zaten bu duruma çok sinir olduğum için tekrar eu rom'a dönüşünü gerçekleştiriyorum şu anda.
  2. HYPER1ST

Yardım Mi 5s pixel experience wifi sorunu

Mi 5S 3/64 kullanıcısıyım. 2 gün önce pixel rom a geçiş yaptım fakat wifi konusunda sıkıntılar mevcut. Ekran kapalı bir biçimde durduğu zaman telefon wifi bağlantısını kesiyor. Dolayısıyla WhatsApp telegram gibi uygulamalar internet olmadığı için arkada çalışmıyor. Ayarlar kısmını kurcalamama...
  3. HYPER1ST

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

Arka kapağı a7 yazan bir tanesiyle değiştirmiş olsanız geri mi alacaklardı [emoji23] ne güzel kolaya kaçmışlar MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. HYPER1ST

Thhden başvurusu sonuçlanan yok mu hâlâ? Benimki şuanda savunması istendi şeklinde duruyor benden önce yapanların savunma sürelerinin bitmiş olması gerek MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. HYPER1ST

Satıcınız hb ise geçmiş mesajlara bakarak aradığınızı bulabilirsiniz isterseniz ekran fotoğrafı alıp Twitter üzerinden hbaysenur hesabına atın MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. HYPER1ST

!! Konu Dışı !! karanlık modu nasıl yaptınız whatsapp da?
  7. HYPER1ST

Hb böyle yanıt vermiş ne yapmam gerek? Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. HYPER1ST

Ben geri gönderme uğraşımı sona erdirip yarın THY ye başvuru yapacağım. Çünkü hem telefonsuz kalıyorum hem de ikide bir verdikleri yanlış kodlardan dolayı git gel yapıp duruyorum. Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. HYPER1ST

Arkadaşlar 9 Aralık'tan bu yana tam 6 tane farklı geri gönderim koduyla 4 farklı Aras Kargo şubesine gittim hala aynı sorun çıkıyor. Kargo çalışanı kargo bilgisinin görüntülenemediğini söylerken HepsiBurada temsilcisi ise kodun çalıştığını söylüyor. Benden başka bu sorunu yaşayan var mı? Varsa...
  10. HYPER1ST

satıcı hb miydi? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. HYPER1ST

Thh ye başvuruyu nasıl yapabilirim peki? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. HYPER1ST

Bende de hala kargoda problem olduğu için gönderememiştim sanırım gönderince sizinki gibi olacak zira Evo değil ve satıcı da hb değil MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. HYPER1ST

Reddedildi derken? Cihazınız geri mi gönderildi yani? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. HYPER1ST

Konuştuğunuz konuyu çok da iyi bilmiyorum fakat şöyle bir durum var "EVO HARİCİ CİHAZLAR GÜVENLİDİR" benzeri kullandığınız ifadeleri yalnızca sizin şuan içinde bulunduğunuz tartışmalarda kullanılabilirsiniz. Zira ilgili model sahipleri "EVO" olmamasına rağmen cihazlarını artık 2. El olarak da...
  15. HYPER1ST

MIUI 11 MIUI 10 a geri dönmek

Önce twrp yüklemeniz gerekiyor sonra ise onun üzerinden MIUI 10 dosyanızı flashlayabilirsiniz Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt