Hydrmrt kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Güncelleme

miui.dedyk.gq sitesine erişim yok. Güncellemeleri nereden alabilirim. Son güncelleme 9.8.15 beta MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. H

Çözüldü Rehberin Kendi Kendine Silinmesi

Yaklaşık 2 yıldır bende ve bu şekildeydi hep. Neden böyle olduğunu anlayamadım MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. H

Her ikisine de alıyor hocam. Numarayı kaydederken google hesabına kaydediyordum. Ama silindikten sonra orda da gözükmüyor. MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. H

Pardon hocam MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. H

Arkadaşlar merhaba. Son 2 güncellemeden sonra olduğunu tahmin ediyorum, rehberimden son yedeklememden sonraki kaydettiğim kişiler kendi kendine siliniyor. Sebebini anlayamadım. Forumda da rast gelemedim. Başına gelen veya bir fikri olan arkadaşım yardımcı olabilir mi acaba. ROM 9.8.15. Cihaz. Mi...
  6. H

Soru Netflix sorunu

Playstore geçmişinden eğer daha önce netflix yüklediyseniz, uygulamalarım ve oyunlarım kısmından kitaplık sekmesinden bulup o şekilde yükleyebilirsiniz hocam MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. H

Diğer [Ana Konu] Mi8 Kayıt Hakkında

Teşekkürler hocam, iddianame hazırlanmasına müteakip IP adresi gerekecektir. Sizinle tekrar irtibata geçeceğim. MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. H

Kendisinin ve benim para gönderdiğim şahısa ait elimde 2 adet TC kimlik numarası mevcut. Olay İzmir Emniyet Müdürlüğüne ve Cumhuriyet Başsavcılığı Bilişim Suçlarına intikal etmiş, gerekli yasal işlem başlatılmıştır. cantara DeePDe akdenizos MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. H

cantara Bugün gün içinde akdenizos yine pasaport kaydı bahanesiyle DeePDe 'yi dolandırmaya çalışmış, benim foruma dolandırıcı oldugunu bildirmemden sonra DeePDe kendisine beni söylemiş, akdenizos da kendisini forum vb. platformlardan blocklamıştır. MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. H

Aynen öyle kardeş akdenizos dolandırdı beni dikkat etsin diğer arkadaşlar MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. H

Sfacan61 kardeşime teşekkür ederim hallettik kayıt işini. FARKLI 2 imei sıkıntı olmuyor arkadaşlar MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. H

862 ile başlayan 6/128 pasaportu olan arkadaşlar ortak olurum. Arkadaşlar çok önemli benim için. Suriyede askerim eşimin telefonu kapandı. Görüşemiyorum. Lütfen acil yardım
  13. H

Ben arıyorum kardeşş
  14. H

İletişime geçer misin benimle.
Üst Alt