Husso_1907 kullanıcısının son içeriği

1. H

Çözüldü 12.5.3.0 eea hata

Evet hocam bu doğru, zamanında global'in üstüne eea kurduğumda hiçbir hata almamıştım ama şimdi güncelleme yapınca böyle bir sorun oldu. Sıfırlamadan çözüleceğini ben de düşünmüyorum ama zamanım var bir sorayım demiştim, şuan mecburen sıfırlayıp tekrar kurulum yapacağım.
  2. H

Çözüldü 12.5.3.0 eea hata

Merhaba 12.5.2.0 eea sürümünden 12.5.3.0 eea sürümüne güncelledim cihaz açıldığı zaman ana ekran siyah ve ayarlar kısmı da aşağıdaki gibi görünüyor 1 dakika içinde de telefon kapanıp twrpye atıyor. Bu konuda hiçbir yerde bilgi bulamadım, şansımı denemek için 12.5.2.0 sürümünü tekrar kurdum onda...
  3. H

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.2.0.RGGEUXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Anlıyorum hocam can sıkıcı sorunlar bunlar, eğer imkanınız varsa global roma geçin bir de onu deneyin.
  4. H

Güncelleme Magisk Manager 23.0 Güncellemesi - SafetyNet Sorunu Giderildi

Merhaba, sade olduğu için aşağıdaki konudan yararlanabilirsiniz. Konudaki modüllerin yeni sürümleri var onları kurun. Sonucu Magisk üzerinden kontrol edebilirsiniz ek olarak SafetyNet Test uygulamasını indirip kontrol edebilirsiniz Google Play'de cihaz sertifikasız olarak görünüyorsa Play...
  5. H

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.2.0.RGGEUXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Spotify'ın görünmemesi Çin Betada ve Globalde de oluyordu, şuan EEA sürümünü kullanıyorum bunda da bazen bir anda kayboluyor görünmüyor Spotify'ı kapatıp tekrar açıyorum düzeliyor ama sizde hiç görünmüyorsa Spotify'ın bildirim ayarlarına göz atın kapalı olmadığından emin olun ve en altta "Çal"...
  6. H

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Merbaba, önceki yazdıklarınızı da okudum önerildiği gibi sıfırlamak veya tekrar temiz bir kurulum yapmak sorunu çözebilir. Ben betadan geçtim bazı cihazlarda hiç sorun yokken bazı cihazlarda sizde olduğu gibi sorunlar çıkabiliyor. Mesela bende de hızlı şarj göstermesine rağmen yavaş şarj oluyor...
  7. H

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Hocam twrpden sürüm düşürmeyin cihaz brick oluyor denmiş en temiz risksiz yol Mi Flash ile kurmak üstüne a10 twrp atar rootlarsınız. Ben henüz kurmayı düşünmüyorum güncelleme bekleyeceğim bu şekilde bırakacaklarını sanmıyorum.
  8. H

Ekran acayip pil tüketiyor, cihazım hem betaya göre oldukça fazla ısınıyor hem de hızlı şarj etkin olmasına rağmen yavaş şarj oluyor ne olduğunu anlamadım. Betada olan özelliklerin bir kısmı da yok zaten google sağolsun menüler çok kötü görünüyor, bakalım ya 1-2 ufak güncelleme dağıtır...
  9. H

MIUI 12.5 Miui 12.5 Closed Beta Rom 21.9.15 Redmi Note 8 Pro - Android 11

Hocam bu sabah ne var ne yok her şeyi sildim temiz 5.25 kurdum sorun çözüldü. Görünüşe göre temiz 4.13 de kursam olurmuş. Yardımınız, ilginiz ve sabrınız için çok teşekkür ederim herkes bu kadar üstüne düşmez. Sırf dosyalarımı yedeklemekle uğraşmamak, her ayarı baştan yapmamak için bir sürü...
  10. H

Kurdum hocam magisk 23 ve 21.4 ile denedim Açılışta BL kilit simgesi gidince cihaz kapanıyor açılıp rom yokmuş gibi twrp'ye atıyor. 4.28'i denedim o sorunsuz açıldı üstüne 5.25 kurdum ama aynı hataları aldım. Ben data yüzünden değil de system ile alakalı olduğunu düşünüyorum arada çok sürüm var...
  11. H

Çok teşekkür ederim hocam sizi bugün çok yordum angel~~ Ben de bu arada 4.13 kurdum ama cihaz sürekli twrpye atıyor, farklı sürümler deneyeceğim.
  12. H

Chrome'dan rasgele bir indirme başlatıp, Notification Style kısmından MIUI ve Android arasında geçiş yaparak üstteki chrome simgesinin aşağıdaki gibi değişip değişmediğini test edin hocam.
  13. H

Tekrar teşekkür ederim hocam, ben sıfırlıyorsunuz sanmıştım o yüzden önce sıfırlamadan denemenizi istemiştim. Biraz garip o zaman ben de 4.13 kurup öyle yükseltmeyi deniyim bakalım o zaman nasıl bir sonuç alacağım. Hazır 25 yüklemişken notification style'ı test etme şansınız var mı ?
  14. H

Teşekkür ederim hocam, rica etsem önce wipe data yapmadan üzerine kurmayı dener misiniz ? Siz de benim gibi hata alırsanız bir de wipe data ile denerseniz o zaman ne olduğunu anlarız.
  15. H

24 sürümünde aldığım hatalar 22 ile aynı ama 25 sürümü ile hatalara launcher da eklendi. Deneyen arkadaşlardan durumu öğrenebilir miyim ? Bunlar sadece bende mi oluyor ?
Üst Alt