huso2489 kullanıcısının son içeriği

1. H

Rehber [Brick/Dead] Flash Xiaomi Mi Box 3 MDZ-16-AA Test Point ile Yazılım Yükleme

merhaba, bunun mi box 4 için olanını paylaşacakmısınız
  2. H

Yardım Mi Tv Box 3S Çin Sürümünü (MDZ-19-AA) Global Sürüme (MDZ-16-AB) Çevirmek

merhaba, mi box 4 e global rom bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz
  3. H

Rehber [Brick/Dead] Flash Xiaomi Mi Box 3 MDZ-16-AA Test Point ile Yazılım Yükleme

slm ben de mi box 4 var aynı sorunu yaşıyorum. çözebildiniz mi
  4. H

Yardım Mi box s global çevirme

teşekkür ederim. bi bakayım
  5. H

Yardım Mi box s global çevirme

merhaba, mi box s in global romunu nasıl bulabilirim. çin sürümünü globala yükseltmem gerekiyor
  6. H

Yardım mi box 4

benim cihazın kutusunda mi box 4 yazıyor. Ayrıca kumanda farklı.
  7. H

Yardım mi box 4

seninki Mi Box 4 Mü Mi box S mi.
  8. H

Yardım mi box 4

ben bu cihazı çınden getirdim. global rom bulamıyorum. tv launcher ile kullandım ama bu seferde netflikte hata veriyor. beın connet i açmıyor. siz Türkçeye çevirebildiniz mi 1556784443 ben bu cihazı çınden getirdim. global rom bulamıyorum. tv launcher ile kullandım ama bu seferde netflikte hata...
  9. H

Yardım mi box 4

arkadaşlar mı box 4 ün global versiyonu hakkında bilgisi olan var mı
  10. H

Yardım Mi Tv Box 3S Çin Sürümünü (MDZ-19-AA) Global Sürüme (MDZ-16-AB) Çevirmek

slm. ben de mi box 4 var. Global romu nerden bulabilirim
  11. H

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

slm. ben de mi tv box 4 aldım çinden. bunu rom çalışır mı
  12. H

Yardım mi box 20-AA

valla ben de mibox 4 aldım. bu modeller daha çok yeni. global rom yayınlanmadan dokunmka bence cihazı bir daha kullanamama iht,imalin var 1551970183 valla ben de mibox 4 aldım. bu modeller daha çok yeni. global rom yayınlanmadan dokunmka bence cihazı bir daha kullanamama iht,imalin var
  13. H

Soru mı box 4 türkçe desteği

merhaba, çinden mi box 4 aldım. global versiyon satışa çıkmamış. türkçe dil desteklemesi yok. global romu nasıl yükleyebilirim
Üst Alt