huseyinos kullanıcısının son içeriği

1. huseyinos

Recovery Mi 11 Lite 4g TWRP kurulumu

Teşekkürler bu sayede Miui 12.5 yükledim cihaz açılıyor şimdiden heyecanlıyım. kendi rom u sıkıcı kasma sorunu vardı
  2. huseyinos

Ana Başlık Xiaomi FullHD DLP Android Projeksiyon Cihazı Kullananlar (Netflix desteği gelmiştir)

MErhaba, Ben de Blitzwolf VP6 alp alır almaz satarak bu cihazdan almaya karar verdim. lazer olmadığı Kesin ve sıradan DLP hatta yeni çıkan sensörler 0.47 bu cihaz 0,33 inç çip ile geliyor kafadan 1.0 geride aslında. ikinci olay çin versiyonunda hem USB 3,0 hemde 3D var bunda eksiklik olarak...
  3. huseyinos

Yardım Turbo şarj hakkında

250 MB lik bir güncelleme geldi sonrası benimde gitti 3300 mah üzerine çıkmıyor 4500 mah ile şarj ederdi alet
  4. huseyinos

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Hızlı şarj için aynısı mi9t de de mevcut sorun var ancak şöyle aşıyorum telefonu yeniden başlatınca ilk takma da hızlı alıyor ama sök tak yapınca normal şarja dönüyor
  5. huseyinos

WhatsApp i komple kaldırdım tekrar kurdum izinleri verirken kişilere erişimi BİR KEZ izin veri seçtim şuan sorun görmedim sabah kalkınca kendini belli eder
  6. huseyinos

Miui 12 acayip ya izin verilmiyor sadece çalışırken izin seçeneği eklemişler enteresan
  7. huseyinos

https://yadi.sk/d/29MaWM5JnbOoeQ
  8. huseyinos

Yok düzelmemiş yine aynı oldu 1588446296 17 yükledim ben sorun yok
  9. huseyinos

Çok teşekkür ederim yaptım düzeldi
  10. huseyinos

Kişiler görünmüyor vhatsap da Manuel gösteriyorum kilitleyip yeri açınca aynı durum.
  11. huseyinos

Vatsap da kişiler sorunu var kilitleyip tekrar açtığımda telefonu kişiler görünmüyor
  12. huseyinos

Mi9T ye 12 EU kurdum kişiler de problem var vatsap her cihaz kilitlendiğinde kişilere erişimi kesiyir
  13. huseyinos

Rom Xiaomi.eu MIUI 12

Arkadaşlar EU rom indirip kuranlar mutlaka yandex yada Mevcut hesaplarına yükleyip paylaşabilir mi? Çünkü sonuculardan indirme yapamayacak duruma düşebiliriz zira herkes hazırolda bekliyor
  14. huseyinos

Rom Xiaomi.eu MIUI 12

Böyle bir habere denk geldim Xiaomi.eu ne zaman piyasaya sürüldü? Bu makaleyi yazarken (30 Nisan, 22:30), yeni sürüm MIUI 12'deki Xiaomi.eu'nun, Ayarlar ile ilgili tüm düzeltmeler yapıldıktan sonra Cumartesi günü inşa edileceğini biliyoruz. Bu nedenle, Cumartesi akşamı veya Pazar sabahı...
  15. huseyinos

Rom Xiaomi.eu MIUI 12

Kaymak yada kaymamak işte hepsi bu :)
Üst Alt