Huseyinilhan kullanıcısının son içeriği

1. Huseyinilhan

Yardım Telefon Siyah ekrana Girdi Açılmıyo

Aygıt yöneticisi cihazı ne olarak görüyor
  2. Huseyinilhan

Soru Kamera Ve Performans Cihaz Tavsiyesi İstiyorum

Mi 11t kullandım şuan 11 ultra kullanıyorum her hangi bir sıkıntı donma kasma yaşamadım sadece şunu söylemek istiyorum hangi marka alırsan al o markanın amiral gemisi serisi alın örneğin Xiaomi= mi ultra cihazları Samsung= S ultra cihazları bunlarda asla sorun yaşamazsınız donma kasma olmaz bazı...
  3. Huseyinilhan

Yardım Cihaz fastboot da kaldı (ÇÖZÜLDÜ)

Geçmişteki bilgimden de faydalanarak cihazı söktüm (deneyimi olmayan yapmasın ) test point noktası ile HS-USB QDLoader 9008 moduna aldım faktory ( fabrika rom ) yükledim sonra son sürüm global rom yükledim cihaz düzeldi sonrasında mi unlock başvurusu yaptım
  4. Huseyinilhan

tesekkurler size yazdım
  5. Huseyinilhan

tanıdıgım tamirci var şimdilik beklicem zamanında hiç tepki vermeyen telefonu acmıstım bekleyeyım bakalım
  6. Huseyinilhan

daha once farkli model' actimbu modelde o yolu izlemek uyumlu olmuyor neyse cevap veren olur illaki
  7. Huseyinilhan

merhaba cıhazım global magisk yüklü idi bir hata yaparak guncellemeyı yaptım kapandı acılmadı sonrasında mi flahs tool ile yazılım atarken lock secenegını sectım şimdi sadece fastboot ekranı gelıyor telfon manuel veya komut ıle edl mode gecmıyor kılıt oldugu ıcın yaazılım atamıyorum nasıl bir...
  8. Huseyinilhan

Yardım Ram çok hızlı düşüyor telefon resetleniyor.

mi 11 ultra 8 aydır kullanıyorum memnun kalırsın tavsıye ederım
  9. Huseyinilhan

Yardım ### tuşu sürekli basılı kalıyor

mi 11 ultra kullanıyorum global surum uzun suredır miui 14 deyim hiçbir sorun olmadı
  10. Huseyinilhan

Yardım Note10s Turbo Şarj

hangi sehirdesin xiaomi resmi sitesinden sipariş verebilirsin veya direk magazasından alabirsin
  11. Huseyinilhan

Yardım Geliştirici seçenekleri açılmıyor

ne zamandır bu sorunu yaşıyorsunuz bende miui 14 surumundeyım boyle bır problem yasamadım
  12. Huseyinilhan

Yardım ### tuşu sürekli basılı kalıyor

gboard klavye gecmişini temizle bir de öyle kontrol et
  13. Huseyinilhan

Yardım Miui güncellemeden sonra root atmak

magiks gırıdıgın zaman mevcut olan yazılımın boot.img ile işlem yapıyor zaten
  14. Huseyinilhan

Yardım Redmi note 11 Rom değiştirme

hangi verileri kaybetmek istemiyorsun
Üst Alt