Hüseyin4181 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Mı 5 son güncelleme

Usta çok sağol vallah düzeldi :)
  2. H

Yardım Mı 5 son güncelleme

Arkadaşlar mı 5 telefonum 10.2.2 güncelleme aldı yaptım fakat 3 gün oldu güncelleme yapalı telefonu nerdeyse kullanıyorum okadar kasıyor ki yok böyle birşey varmı çözümü sinirden duvara vuracağım telefonu
  3. H

Yardım Mi a2 lite sorun

Arkadaslar mi a2 lite telefonda display telefon ekranının TV yansıtma varmı bulamadım bir türlü normalde ağ ayarları daha fazla diyorsun çıkıyordu burda bulamadım yardım lütfen
  4. H

Sohbet Pubg için tablet

Arkadaşlar pubg için Casper Via s10 tablet alsam oğluma acaba oynaya bilirmi kaldırır mı veya varsa fikrinix başka tablet için oda olur MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. H

Soru Mi 5 Anakart Nereden Bulurum?

1000 tl 1545606545 Sorun yok telefon ilk günkü gibi
  6. H

Soru Mi 5 Anakart Nereden Bulurum?

Size sıfır sorunlu gram çizik olmayan mi 5 vereyim
  7. H

Satış Ciziksiz mi 5

Öyle ama yine xiomi alacağım not 6 pro gerçekten çok iyi baktım telefona bir kere sıkıntı çıkarmadı kamerası vs harika telefon ama artık baksa almak istiyorum
  8. H

Satış Ciziksiz mi 5

32 GB garanti yeni bitti bir kere bile camsiz kilifsiz kullanılmadı orijinal şarj aleti de var 1544996824 Resim watsap vs atarim
  9. H

Satış Ciziksiz mi 5

Arkadaşlar telefonum tertemiz gram çizik yok tek çizik bulana bedava vereceğim piyasası ne bilmiyorum ama satılıktır ilgilenen olursa konuşuruz mi 5 modeli 32 GB beyaz garanti yeni bitti
  10. H

Yardım Kulaklık mikrofon

Arkadaşlar telefona kulaklık taktiğimda kulaklık mikrofonlari çalışmıyor başka telefonda deniyorum o kulaklık çalışıyor ama benim telefonda çalışmıyor 2-3 kulaklık denedim ama olmuyor sebep nedir
  11. H

Yardım Uygulamadan atma

Tamamdır teşekkürler yedekleme dediğiniz fotolar video vs dimi uygulamalari zaten play stor dan indircem başka birşey yapmama gerek yok
  12. H

Yardım Uygulamadan atma

Bugüne kadar hiç sıfırlama yapmadım :)
  13. H

Yardım Uygulamadan atma

Dün nazar değdi telefonuma 3 yıldır sorunsuz kullandığım mi5 telefonum şuan Facebook Instagram vs gibi uygulamalarda gezinirken 1 dk sorma uygulama durdu miui için sorun bildir çıkıyor ne yapmam lazım sürekli uygulamalardan atıyor 1541184824
  14. H

Yardım Acaba cihazda sorun mu var

Güncelleme geldiğinde acaba bir tık daha iyileşme olur mu bakalım 1500 TL aldım o fiyata daha iyi ne alınabilir oda muhamma
  15. H

Yardım Acaba cihazda sorun mu var

Zaten eşim kullanıyor cihazı tek sorun kamera oda kafamda soru işareti acaba fabrika çıkışlı mi sorunlu yoksa cihazın oluru bu mu
Üst Alt