Hüseyin 60 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Gelen çağrı sorunu

Sa. Arkadaşlar redmi note 5 miroom kararlı gelen çağrılar ekranda görünmüyor yani yes no tuşları görünmüyor ki telefona cevap vereyim dolayısıyla cevaplamakta da güçlük çekiyorum aç kapa yaptım düzelmedi çevirici kişiler verileri temizledim gene düzelmedi bunun çaresi ne dir bilen varmı acaba şu...
  2. H

Soru Mi takvim güncelleme

Mi hesabı kaldırınca düzeldi
  3. H

Global 11.0.3 redmi note 5
  4. H

Selamunaleykum arkadaşlar takvim de resmi ve dini tatil günleri henüz belirtilmemiş bu işe birileri el atsa iyi olur mesela 1 mayıs 19 mayıs ramazan ve kurban bayramları vs
  5. H

Soru Volte aktif iken sms gönderme sorunu

Telekom'u aradım burda bir sorun görünmüyor diyor telefon la alakalı Diyor başka bir arkadaşım. Oda telekomlu Onda da aynı sorun var. Ama maalesef onun telefon da xiaomi Sorun nerede bilmiyorum.
  6. H

Soru Volte aktif iken sms gönderme sorunu

Redmi Note 5 volte aktif iken sms gönderme sorunu yaşıyorum sizlerde böyle bir problem var mı sms ya gitmiyor yada geç gidiyor bunun için bir çözüm varmı
  7. H

Yardım Mi 8 se güncelleme

Mi 8 se sanırım global değil
  8. H

MIUI 11 Note 5 için beklenen güncelleme

Ultra pil özelliği gelmedi galiba ben bulamadım
  9. H

MIUI 11 REDMİ Note 5/PRO MIUI 11 Global Kararlı V11.0.3.0 PEIMIXM

Yok malesef normal pil tasarrufu modu var
  10. H

MIUI 11 REDMİ Note 5/PRO MIUI 11 Global Kararlı V11.0.3.0 PEIMIXM

Ben indirdim ve güncelledim fakat ultra pil redmi note 5 'e gelmemiş sanırım ben bulamadım
  11. H

MIUI 11 Note 5 için beklenen güncelleme

Hayırlı olsun ama hani bana dört bekliyorum
  12. H

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Redmi Note 5'e bile henüz gelmedi size iyi gelmiş bekliyoruz
  13. H

Redmi Note 5 için mini 11 dün itibariyle çinde yayınlanmış bakalım bize gelecek mi yada nezaman gilir artık
  14. H

Ara yüz mini 11 özelliği mi temayla alakalı mı birde hesap makinesi küçültüle biliyor galiba hayırlı olsun, bizde bekliyoruz redmi note 5
Üst Alt