Husamettin kullanıcısının son içeriği

1. Husamettin

Soru Mi 8 Lite Ekran Yok Bilgileri almam gerek

Selamlar, mi 8 lite cihazım sabah uyandığımda rastegele yerlere basamaya başlamıştı. Durmadan rastgele yerlere dokunuyordu. Bende tamirciye götürdüm, transitorler patlamış dedi ve 2 tane değiştirdiğini söyledi. Sonrasında olmadığını ekranı değişeceğini söyledi. Fakat 1 hafta sonra geri verdi ve...
  2. Husamettin

Sohbet 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun (Madalya)

En sevdiğim ve onurlandigim madalya Atatürk madalyası
  3. Husamettin

Soru Mi 8 Lite Kılıf ve Ekran Koruyucu Önerileri ?

Sadece bu var birde ekran koruyucu var Xiaomi Mi 8 Lite Kılıf, Spigen Rugged Armor - Spigen Hepsiburada.comda indirimli oluyor genelde
  4. Husamettin

Soru Mi 8 Lite Kılıf ve Ekran Koruyucu Önerileri ?

Spigen kullanıyorum 4 defa düşürdüm 1tanesi ekranın olduğu taraf düştü hiç kırık çizik yok ekran koruyucu telefoncudan aldım 10tl
  5. Husamettin

Anket Mi8 Lite Şebeke Problemi Anketi

Hangi modeli kullanıyorsunuz?: 6GB/128GB Kullandığınız ROM ve Sürümü: stock rom android pie Cihazın üretim tarihi: 2019 Ocak yazıyor kutuda bilmiyorum 1- Gün içinde daha çok mobil veri mi WIFI mı kullanıyorsunuz?: WIFI 2- Telefonunuzda şebeke problemi var mı? : yok 3- Şebeke sorunu varsa, ne...
  6. Husamettin

Uygulama Mi 8 lite - GCAM

Blog açılması zorunlu mu?
  7. Husamettin

Soru Mi 8 Lite GCam

Bende çok arıyorum bulamadım düzgün format atmadan olan birşey
  8. Husamettin

Soru Google Reklamları

Bu Google ile alakalı xiaominin bir suçu yok
  9. Husamettin

Yardım Mi 8 Lite Bildirim Sorunu

Ben stok romdayım hiç bir sorunu yok siz imeilerini kontrol ettiniz mi? Bu kadar kişi sıkıntı çekiyor bir çözüm bulunsa keşke
  10. Husamettin

Diğer 9 Saat Ekran Süresi

Bende inanmadım dün gece havalimanında takmıştım o zamandan beri kullanıyorum yeni taktım şarja
  11. Husamettin

İyi bir süre
  12. Husamettin

Merhaba Arkadaşlar sanırım kendi rekorumu kırdım. 9 saat ekran süresi aldım.Sizin rekorunuz kaç?
  13. Husamettin

Yardım Mi 8 lite ekran

Evet sanırım ön 5 arka 3
  14. Husamettin

Uygulama Mi8 AiTutu Skorları

Sanırım çok fotoğraf çekenlerin puanı yüksek çünkü yapay zeka öğreniyor.
  15. Husamettin

Yardım Mi 8 Lite Kılıf önerisi ?

Spigen alacağım çok kaliteli deniliyor
Üst Alt