husahin kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru Mi 5 Ses Olayı

Hocam yazilimdan kaynakliysa bi ton güncelleme geldi de neden birisinde bile bu sorun duzeltilmedi? O zaman iddiayı değiştirelim miui yazılımcılarinin umrunda değil bu sorun diyelim, xiaomi geri beslemeleri sallamıyor diyelim.
  2. H

Yardım EN sorunsuz Xiaomi modeli öneriniz

O kadar detaylı bilmiyorum ama bu konu tartışılmışti forumda, bulabilirsiniz.
  3. H

Yardım EN sorunsuz Xiaomi modeli öneriniz

Vodafone kullanıcısı iseniz durum çubuğunda 4g yi büyük ihtimal goremeyeceginizi bilerek alın (hangi xiaomi olursa olsun)
  4. H

Soru Mi 5 Ses Olayı

Aynen ya, saçma sapan özellikler getiriyorlar ama şu sorunu çözmüyorlar anlamıyorum, güya kronik bir sorunu yok diye lg sony vs yerine xiaomi tercih ettim ama varmış meğer.
  5. H

Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Yeni sürüm çıkıp duruyor iyi hoş da neden ciddi sorunların çözüldüğünu goremiyoruz anlamiyorum, mesela bende kaç aydır devam ediyor kulaklık sesinin az olması sorunu, hiç bir sürümde (ne developer ner stabil) bu sorunun çözüldüğünü goremedim, bende mi var bu sorun sadece acaba? (mi5 miui 8...
  6. H

Rom MIUI 8 Global Beta ROM 7.2.9 Güncellemesi

Arkadaşlar kulaklık sesinde iyileşme var mı test eden oldu mu?
  7. H

Yardım Mi 5 Sorunlar

Kameraya bişey diyemem ama vodafone kullanan birisi olarak 4g yi gorebiliyorsaniz öpüp başınıza koymanız lazım, çünkü teknik açıklamasını tam bilmiyorum (kullanılan sinyallerle alakalı galiba) ama mi telefon sahiplerinden vodafone kullanıp da 4g görebilen az sayıda insandan birisiniz.:) Șu...
  8. H

Kaydırma Sorunu

Bende de aynı durum var ama aşırı kafaya takacak bir sorun olduğunu düşünmüyorum, ben de sanalbasın uygulamasını sık kullanana birisi olarak bu sorunla karşılaşıyorum, gazetelerin haberleri arasında sağa sola geçiş yaparken zor oluyor.
  9. H

Rom MIUI 8 Global Beta ROM 7.1.19 Güncellemesi

su an mi5 imde miui 8 global 6.11.10 beta rom kullanan birisi olarak bu yeni sürüme geçmeye değer mi arkadaşlar? Özellikle kulaklık sesi konusunda iyileştirme var mı? (çeşitli bug'lar görüyorum sağda solda, o yüzden korktum)
  10. H

İnceleme Mi5S ve Mi5 karşılaştırmam.

Ben de sanalbasın uygulamasını kullanırken yaşıyorum aynı sorunu, haberler arası geçişlerde sıkıntı var.
  11. H

Çözüldü Mi5 Mesajda İsim Gözükmeme Sorunu

Hocam numaraların başına +90 ekleyin, bnm o şekilde düzelmişti.
  12. H

Mi 5 son sürüm

Peki hocam developer rom değil de stabil rom'da veya eu rom'da durum aynı mı (kulaklık sesi) biliyor musunuz?
  13. H

Mi 5 son sürüm

Sağolun hocam. Peki önemli bir değişiklik var mı bildiğiniz, değer mi yükseltmeye? Ben en çok bu müzik sesinin zayıfligindan muzdaribim, onun dışında bi derdim yok aslinda
  14. H

Mi 5 son sürüm

Hocam sen böyle yazınca şüpheye düştüm, şöyle ki ben de alali yaklasik 3 ay oldu, aynen sizinki gibi bir kere guncelleme geldi (6.10.27 beta) bi daha da gelmedi, su anda da hala bu sürüm var, guncelleyiciyi calistirsam da bisey yok diyor, bu durumda benimki neden hiç olmazsa sizin sürüme...
  15. H

Yardım Bildirim sorunu yaşayanlar?

Valla hocam ben iyi bilen biri değilim ama kişisel olarak tecrübem su ki, ilk aldığımda iphone temasi yuklemistim bildirimler gelmiyordu, arastirdim orjinal temaya dön dediler, hakikaten döndüm ve düzeldi. (tabi tüm uygulamalar icin soyliyemiycem bu durumu, onlar da uygulama ile ilgili olabilir)
Üst Alt