HuS.TeR kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Mi 9T Pro - Kiwi Browser Full Screen Video Bug

Bir güncelleme yapayım, eskiden kullandığım 10.3.4 EU rom'a döndüm, batarya performansına hayran kaldım xiaomi.eu 10 ve 11'den sonra. Versiyonu eski desem, xiaomi.eu 10'da böyle gitmemişti batarya. Diğer güzel tarafı ise, Kiwi problemsiz çalışıyor, eski günlerdeki gibi. Kötü yanı miui 11...
  2. H

Farklı telefonları kendim tecrübe edemediğim için kullanıcıların bahsetmesi sayesinde haberim olabiliyor yalnız sorun bu kadar yaygınsa nasıl daha fazla seslendirilmiyor anlayamadım, kimse mi tam ekran video izlemiyor Chrome'da? Yada ben youtube'u tarayıcıdan kullandığım için genele göre daha...
  3. H

Chrome son versiyonlarında bu sorunu azaltacak iyileştirmeler yaptı aslında ama Kiwi geliştiricisi modifikasyonlardan dolayı bazı geliştirmeleri tarayıcıya geç dahil ettiği için sorunu yaşamaya devam ediyorum büyük ihtimal. İşin garibi bu sorunu yaşayan çok model yok gibi, 9T Pro azınlıkta...
  4. H

https://streamable.com/7pc9d7 Xiaomi.eu 11'de de aynı sorun vardı Chrome kullanırken %10 ihtimalle bu sorunu yaşarken Kiwi tarayıcı kullandığımda %80-90 bu sorun beliriyor. Site farketmiyor, tüm video içeriklerinde aynı sorunu yaşıyorum.
  5. H

Soru Uygulamalar arkaplana atılınca kapanıyor.

İşletim sisteminin ram yönetimiyle alakalı bir durum. MIUI optimizasyonlarını kapatmak işe yarayabilir. Bu değişikliğin faydasını/yararını kullanarak görebilirsiniz. Ayrıca root erişimiyle değiştirilebilir olduğunu düşündüğüm bir durum. Yukarıdakiler olmazsa talhacker gibi custom rom öneririm...
  6. H

Yardım Mi 9T Pro - Görüşme esnasında bildirim panelinin açılması

Yüklü gelen Google Telefon uygulamasını kullanıyorum. Telefonu kulağıma götürdüğümde ekran kararıyor, bunda problem yok. Genelde 1 dakika ve üzeri görüşmelerde gerçekleşiyor. Cihaz süreç içerisinde iki kez sıfırlanmış oldu, BL kilidi kapalıyken de aynı sorun vardı. Telefonumda Ghost Touch olarak...
Üst Alt