hurt91 kullanıcısının son içeriği

1. hurt91

Soru Bildirimlerin bildirim sekmesinde kalmasını istiyoruz

Bu dediğinizi yapsam telefon garanti dışı kalır mı
  2. hurt91

Yardım Sürüm düşürme

10.0.0.2 tam bir lanet ya böyle bir şey olabilirmi
  3. hurt91

Soru Mi 8 Lite Yeni Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

Aynı durumdayız mi 8 lite güncelleme vermeyi unuttular sorunlarıyla bizi baş başa bıraktılar
  4. hurt91

Yardım Sürüm düşürme

Arkadaşlar telefon mi 8 lite. Ve global kararlı 10.2.2.0 sürümünde. Ben bunu 10.0.0.5 düşürmek istiyorum yardım eder misiniz nasıl yapmam gerekiyor.
  5. hurt91

Yardım Mi 8 Lite V10.2.2.0 Sürümü Mobil Veri,Şebeke,4G Sorunu [ Bilinen ilk çözüm yöntemleri eklendi ]

Aramızda ingilizcesi çok iyi olan bir arkadaşımız varsa bizim derdimizi xiaomi ye bildirsin ya. Mi 8 lite telefonlarda kronik bir mobil veri sorunu var desin ya.
  6. hurt91

Yardım Mi 8 Lite V10.2.2.0 Sürümü Mobil Veri,Şebeke,4G Sorunu [ Bilinen ilk çözüm yöntemleri eklendi ]

Biri xiaomiye yazsada bizi şu dertten kurtarsa sıkıldım artık yazılımsalsa güncelleme atsın. Yarın teknik servisi arayacağım iade etmek istiyorum bildireceğim
  7. hurt91

Yahu bıktım bu mobil verinin kopmasından bu telefonu iade edebilir miyiz lanet ettim telefona garantisi hala 23 ay mevcut. Bilinen çözüm yöntemleri : Yukarıda bahsi geçen sürüm Fastboot ...
  8. hurt91

Soru Xiaomi Mi 8 Lite Android Pie 9.0 ko

Bizde anlayamadık yayınladılar dediler gelen giden birşey yok
  9. hurt91

Rom [Android 9]Mi 8 Lite - MIUI 10 v9.2.15 Global Beta Rom

Global version benim ki bize gelmedi hala neden 1550862603 Arkadaşlarla telefonum global version Android 9 geldi dediler hala birşey gelmedi bana
  10. hurt91

Soru Bildirimlerin bildirim sekmesinde kalmasını istiyoruz

Arkadaşlar mi 8 lite telefonda bildirimlerin yukarıda sabit kalmasını istiyorum çok can sıkıcı.
  11. hurt91

Yardım Bildirim ve zil sesi

Ben öyle bir şey göremedim nerde acaba...
  12. hurt91

Yardım Bildirim ve zil sesi

Arkadaşlar mi 8 lite telefonda bildirim sesini kıstığımda normal zil seside kısılıyor bunu nasıl ayarlayabiliriz. Örneğin bir video izliyorum videonun sesini kısayım derken telefonun zil seside kısılıyor ne yapmalıyım.
  13. hurt91

Soru Mi 8 lite ekran kaydı ses sorunu

Arkadaşlar ses kaydediciyle youtubedan video kaydettim ses hışırtılı çıkıyor ayarlardan hoparlör de seçili neden böyle yapar?
Üst Alt