Hungar kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru Batarya Değişimi

Pili nasıl söktün
  2. H

Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

bootloader kilidi açmadan telefonu fabrika ayarlarına döndürürsek telefon brick mi olur? telefonu sıfırlamak istiyorum bl kilidi kaldırmak ve uygulamaları baştan yüklemek istemiyorum
  3. H

Diğer Zil Sesleri Masik Rom

teşekkürler zil sesleri güzelmiş. bu romun bildirim mesaj seslerini atar mısınız.
  4. H

Soru mesaj ses seviyesi ayari

saol rom yükleyeceğim bu gidişle 1594636769 öyle yaptım yine de birden yüksek ses rahatsız ediyor.
  5. H

Soru mesaj ses seviyesi ayari

sadece mesaj ses seviyesini nasıl ayarlayabilirim? zil ses seviyesi yüksekte duruyor artarda mesaj gelince ses rahatsız ediyor.
  6. H

İpucu Vodafone 800mhz şebeke sorunu yok tt'dan daha iyi çekiyor

2 haftalık deneyimim: nadiren 2g ye düşüyor internet kullanılmaz hale geliyor. tercih edilen ağ türünden 3g alınca 3g den hiç çekmiyor! acil arama şebeke yok yazıyor. çoğu zaman 4g den çekiyor fiyatına göre idare eder telekom fiyatına göre iyi değildi. 800mhz 4g ise 800mhz çekiyor. 3g hangi bant...
  7. H

Yardım kişisel verilerin işlenmesi izni iptal etme

firmaların bunu kötüye kullandığını düşünüyorum. verdiğimiz izinleri nasıl iptal edebiliriz?
  8. H

İpucu Vodafone 800mhz şebeke sorunu yok tt'dan daha iyi çekiyor

türk telekomdan Vodafone a geçtim. 2 günde geçiş yapıldı. iki operatörün sinyal güçlerinin ekran görüntüsünü aldım ikisinin karşılaştırması : -turk telekomda şehir içi 3 diş şehir dışı 2 diş çekiyordu sinyal gücü 22 asu -Vodafone da 4 diş çekiyor sinyal gücü 37asu xiaomi mi note 3 kullanıcısı...
  9. H

Soru 6gb ram'e rağmen kasma sorunu (elder scrolls blade) s

anladım teşekkürler 1591873283 ant antutu skoru skoru normal. bu oyun dışında hiç sorun çıkarmadi
  10. H

Soru 6gb ram'e rağmen kasma sorunu (elder scrolls blade) s

elder scrolls sizde de kasıyor mu?
  11. H

Yardım faturasız internet paketi tavsiye

Türk Telekom 10gb paket kullanıyorum. yeterli gelmiyor. 20gb faturasız hangi operatör tavsiye edersiniz. hangi tarife ekonomiktir?
  12. H

Soru Türk Telekom'mu Türknet'mi (İnternet)

Türk. net kapatırken çok uğraştırıyorlar. müşteri hizmetleri numarası yok sanırım. twitterdan yazarsan cevap veriyorlar. sokağından kablonet geçiyorsa kablonet e geç. hiç uğraşma
  13. H

Soru En İyi Android Web Tarayıcısı?

yandex otomatik çeviri özelliği güzel bütün dilleri türkçeye çevirebiliyor. kötü yanı gece modu yok çeviri yapınca önce rusça ya çeviriyor her seferinde türkçeyi seçmek gerekiyor
  14. H

Yardım wifi kendi kendine açılıyor

aynı sorun bende de oldu. en son yüklediğim uygulama tandem di
Üst Alt