Hümeyra kullanıcısının son içeriği

1. Hümeyra

Yardım ANA EKRAN

Ya ana ekran kayıp duruyor tam ekran yaptığım zaman sıkıntı olmuyor ama tuş olduğunda kayıyor ve ekrandaki uygulamlar bazen hep gidiyor yani ekrana tıklayınca Instagram açılıyor ama normalde ekran gidiyor hiçbir uygulama gözükmüyor bazen neden böyle oluyor ki
  2. Hümeyra

Yardım Ana ekran

Ya ben hiç anlamıyorum böyle şeylerden
  3. Hümeyra

Yardım Ana ekran

Ya suan fark ettim tam ekran görünümünde böyle bir şey olmuyor tuşları isaretledigimde oluyor
  4. Hümeyra

Yardım Ana ekran

herhangi bi tema yok kendisi sağa sola kayıyor ama her zaman degil Ya yaptım çıkardım yine öyle oldu ekran videosunu çektim buraya atacaktim ama olmuyor yani alalı 1hafta olmadı :( Napim ekranı mı kırıp tekrar mı yaptırayım
  5. Hümeyra

Yardım Ana ekran

kırılmaz cam taktırdım ekran koruyucu o mu oluyor 1555153107 herhangi bi tema yok kendisi sağa sola kayıyor ama her zaman degil
  6. Hümeyra

Yardım Ana ekran

1555148315 evet aktif ettim ama yine oluyor ekran koruyucu var ama ekran temiz siliyorum garantiye yollamama gerek varmı
  7. Hümeyra

Yardım Ana ekran

Arkadaşlar merhaba telefonu alalı bir hafta oldu bir sorun var yada sorun mu bende bilmiyorum ana ekran kendiliginden menüyü kaydırıyor dokunmadığım halde uygulamalardan çıkıyorum bi on Saniye sonra kayıyor yardımcı olursanız sevinirim.
Üst Alt