hubbifillah kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Sim Kartı Görmüyor

El mahkum tekrar repair işlemi gerçekleştirdim. Uzun sürsede bu sefer kendim attım, sıkıntı çözüldü. İlk kopyanin yakalanma sebebi de, IMEI için kullandığım o eski telefonun 7 sene boyunca hiç açılmaması sanırım.
  2. H

O kadarını bilmiyorum ama yine de söylediğiniz düşük ihtimal geliyor, peki ne yapacağım ben şimdi, zaten operatörü de tekrar geçiş yapmak için değiştirmiştim yeniden turkcelle geçsem çözülür mü acaba
  3. H

Bu dediğiniz imkansız çünkü IMEI icin telefoncuya gitmedim, bir forum sitesinden arkadaş yardımcı oldu uzak masaüstü bağlantısı ile.
  4. H

Yok hocam arama da yapılabiliyordu. IMEI kapicam diyor da 27.10 tarihinde diyor. Operatörü değiştirmeden önce Turkcell hattı sorunsuz çalışıyordu. Hayır IMEI attığım cihaz zaten eski bir cihaz çalışmıyor da hiç açılmadı.
  5. H

Hocam Hocam zaten atılan IMEI kullanmadığım eski bir telefonundu. IMEI kapandiysa nasıl başka bir numaranın hattını taktigimda görüyor?
  6. H

Telefona malum yollarla IMEI attirmistim fakat bir süre sonra bana, imeinin kopyalandigi tespit edildi 27.10 tarihinde kapatılacaktır diye mesaj geldi. Ben de hâlâ çalışır olduğundan yeni IMEI atmadım hattı değiştirdim Turkcell'den telekoma geçtim ancak telefon türk telekom hattını görmüyor...
Üst Alt