hsynzz.1 kullanıcısının son içeriği

1. hsynzz.1

Soru Mi Band 3 Sarj

Teşekkür ederim hocam. Orjinal takıntım olduğu için sormak istedim :) Google efendi pek güvenilir olmayabilir o bakımdan :)
  2. hsynzz.1

Soru Mi Band 3 Sarj

????????
  3. hsynzz.1

Soru Mi Band 3 Sarj

Merhaba arkadaşlar. Mi Band 3 bilekliğimin sarj kablosunu kayıp ettim. Nereden temin edebilirim? Şimdiden teşekkürler.
  4. hsynzz.1

Soru Redmi 5 Plus Ekran Kırılması?

Merhaba arkadaşlar. Telefonum redmi 5 plus. Talihsizlik sonucu ekranım düşerek kırıldı. Dokunmatikte sorun yok ama ekran kırık. Nereden yaptırabiliriz? Fiyat olarak ne kadar gider? Şimdiden teşekkürler. Gaziantepten yaziyorum.
  5. hsynzz.1

Sohbet Redmi 5 Plus İle Aranızdayım

Hayırlı olsun kardesim. Yaklaşık 1 ay oldu bende aynı cihazi kullanıyorum. Gayet kullanışlı, kolay. Şarj durumu gayet iyi.
  6. hsynzz.1

Yardım Ağır çekim video sorunu

İyi günler arkadaşlar. Video kaydederken ağır çekim özelliğini açıyorum. Ama açınca ekran kararıyor ve videoyu karanlık çekiyor. Bu sorun sadece ağır çekim yaparken var. Çözümü varmı acaba? Redmi 5 plus
  7. hsynzz.1

Soru Müzik Çalar ve Galeri sorunu

teşekkür ederim 1540383594 tamamdır hocam sorun hal oldu
  8. hsynzz.1

Sohbet Klavye sorunu

teşekkür ederim hocam deniyecem 1540383519 te teşekkür ederim
  9. hsynzz.1

Soru Müzik Çalar ve Galeri sorunu

Merhaba arkadaşlar. Müzik çaları açıyorum ama geri kapatmak için herhangi bir şey göremiyorum. Ancak uygulamaları silersem müzik çalar kapanıyor. Bir diğeri galerimde her fotograf 2 tane gözüküyor sebebini bilen var mı acaba? Redmi 5 plus kullanıyorum.
  10. hsynzz.1

Sohbet Klavye sorunu

Teşekkür ederim
  11. hsynzz.1

Sohbet Klavye sorunu

Keşke biraz daha özgün bir klavye yapılsaydı. Google beklenine karşılamıyor malesef
  12. hsynzz.1

Sohbet Klavye sorunu

Uyguladim ama yine aynı 1540154913 Teşekkür ederim hocam. Duygularıma tercüman oldunuz
  13. hsynzz.1

Sohbet Klavye sorunu

Hocam mesela yazıyorum harfler klavye uzerinden silinik gözüküyor. Klavyede yazarken harfler yok olup geri geliyor gibi degisik bir sey bende tam anlayamadim.
  14. hsynzz.1

Sohbet Klavye sorunu

Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katıldım. 3 hafta önce Redmi 5 plus 32 gb aldım. Genel anlamda çok memnunum. Lakin klavyede mesaj yazarken veya baska biseyde 2 3 dakika sonra klavye bozuluyor. Klavye gidip geliyor. Harfler silinip geri geliyor gibi. Varmı bir çözümü. Google klavye kullaniyorum.
Üst Alt