Hsynylz67 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım mi home sunucu hatası

Hocam IMEI atılmış cihaz diyorsun ama kutu ve cihaz içi imeileri tutuyor. Hani kutuda farklı IMEI yazsa dediğinde haklisin.
  2. H

Sağlıklı kullanabilirmyiz. Kesin çözüm mü. Telefon zarar görmez degilmi. Duyuyorum görüyorum forumda bankacılık uygulamalarında falan sıkıntı olabiliyor diye böyle bir iş başımıza gelirimi gelecekse kamerayı iade etmek daha mantıklı olacak.
  3. H

Hocam pekala yapabilecegimiz bir şey varmıdır. Hiç umrumda değildi bugüne kadar. Mi 360 kamera aldık çocuğu takip için ve bu eşimin cihazı. Mi home olmadan kurulum yapabilsem zaten problem olmayacak.
  4. H

Yardım Mi home security 360 kamera

Şimdi aynı cihazı bende aldım. Sizin tam sorununuzu anlayamadım. Mobilden mi uygulaması üzerinden sen açıp izleyebiliyorsun online olarak şu an doğrumu. Senin sorunun hareket algıladığı da artık otomatik kayda girmeyisi.
  5. H

Tek hocam. Ama zaten operatörden KVK GENPA neyse garantili alınan cihaz bu. Yurtdışı ile alaka yok yani.
  6. H

yazılım güncellemeyegirdigimde cihaz .ağ hatası. diyor telefonu aldık alalı bunu yapıyordu ama guncelleme onemli degil diyerek sorun yapmıyordum. ama sımdı kamera aldık ve lanet olsunki apk sı yok. mi home dan kurulum ve takip yapmamız gerekiyor. miui home da ekrana kullanıcı adı şifre girmek...
  7. H

Yardım Arama Esnasında Sensör Problemi

Yok bu cihazdan soğuttu garantili cihaz servise göndersem uygulamalar bankacilik hesaplar her şey burada. İnsan şunu guncellemeyle falan çözer dimi Xiaomi... Ayarlardan değil bu arada denedim her yolu.
  8. H

Yardım Arama Esnasında Sensör Problemi

Dur tahmin edeyim. Resmi note7 kullanicicisisin. Bu büyük bir problem. Bazen cebimde karşımda gorustugum adamı arıyor. Adam beni arıyor telefonun diyor. Telefon ile konuşup kapadiktan sonra özellikle bir başkasını da arayabiliyor rehberden. Bağımsız takılıyor telefon aramalarda.
  9. H

Yardım Video oynatma sorunu

Redmi note 7 aynı şikayetim var. Bende çözüm varmı diye foruma katıldım. Facebook intagram youtube farketmiyor. Çogunlukla ses geliyor ama video donuyor nedendir acaba
Üst Alt