hsynuynk kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Mi8 Pro şebeke sorunu

Arkadaşlar herkese merhaba bugün öğlen klon imei mesajı geldikten kısa bir süre sonra cihazımda şebeke sorunu oluştu. Komple şebeke kesildi. Başka cihazda sim kartı denedim; kartta sorun yok sorun cihazda ama gönderilen mesajda 1 ay süre verilmişti hemen aynı gün içerisinde şebeke iptal ediliyor...
  2. H

Yardım Aşırı kötü şarj sorunu miui 11 and.10

Valla düzelmedi hocam. Hala bile düzelmedi :)
  3. H

Yardım Mi 8 pro aynı sürümü yeniden yükleme

Arkadaşlar herkese merhaba, forumdan aldığım bir öneri üzerine geliştirici ayarlarından miui optimizasyonunu kapattım, telefondaki simgeler vs bir anda asla eski ayara geri dondurulemez şekilde kocaman oldu. Telefon içindeki bütün ayarları kurcalamama rağmen eski şekline geri sokamadim. Miui...
  4. H

Hocam dediğin şeyi yaptım, şimdi her şey kocaman oldu, küçültülen her yerden küçülttüm ama hala çok büyük, ayarı geri açtım düzelmedi. Ne yapmam lazım?
  5. H

Şarj döngüsünden kastınız kapanana kadar kullanıp daha sonra fullemek mi?
  6. H

İşte ondan korkuyorum zaten. Öyle bir durumda yine para mara ödeyip uğraşmak korkutuyor gözümü 1584442128 Hocam daha sonra gelecek güncellemelerle düzelme ihtimali yok mudur?
  7. H

Android versiyonunu degistirmeden once de ayni problem söz konusuydu miui 11e geçtiğimde
  8. H

Hocam bahsettiğiniz şeyleri yapmayı çok bilmiyorum cihaza zarar veririm korkusuyla da hareket edemiyorum ayriyeten de verilerimin gitmesini de göze alamıyorum geri yükleme gibi şeyleri nasıl halledebilirim? Cihaz bl kilidi açık bu arada
  9. H

Arkadaşlar herkese merhaba cihazım mi 8 pro, yurtdışından malum yolla kayıtlı. yaklaşık iki haftadir miui 11e geçtim; önce 11.0.5 sürümüne guncelledim daha sonra android 10lu 11.0.3 güncellemesi geldi ve onu yaptım, ikisi de global kararlı versiyonlar. Sorunum şu ki bu versiyonlara geçtiğimden...
  10. H

Yardım Tam ekran video sorunu miui 11

Arkadaşlar destek verebilecek kimse yok mu?
  11. H

Yardım Mi 8 Pro Dual GPS

Anladım, teşekkürler.
  12. H

Yardım Tam ekran video sorunu miui 11

Arkadaşlar herkese merhaba, cihazım mi 8 pro. Birkaç gün önce miui 11e geçiş yaptım. Şu anki versiyonum 11.0.3 global kararlı versiyon. Bu versiyona geçiş yaptığımdan beri opera tarayıcısında tam ekran video izlerken saçma bir hata oluşuyor. Nasıl tarif edilir bilmiyorum bile. Oluşma şekli...
  13. H

Yardım Mi 8 Pro Dual GPS

Arkadaşlar herkese merhaba, bir kac gün önce miui 11e geçiş yaptım önce 11.0.5 sürümünü yükledim yani sistem guncelleyicide o vardı ve guncelledim. Daha sonra android 10 destekli 11.0.3 sürümüne guncelledim ve önceden gps butonum ustuste iki ok ve "çift gps" adindayken şimdi tek ok ve "konum"...
  14. H

Yardım Mi 8 PRO Android 10 Güncelleme Sorunu

Mi 8 pro kullanıyorum ve android 10 geldi bana arkadaşlar?
  15. H

Yardım Mi8pro miui 10.3.6 kısayollar hatası

Arkadaşlar bir yardım
Üst Alt