hsynaltg kullanıcısının son içeriği

1. hsynaltg

Yardım YouTube uygulamasına giremiyorum

YouTube uygulamasına giriş yapmaya çalışınca resimdeki gibi bir hata ile karşılaşıyorum. Oturum acilamadi diyor ama diğer Google uygulamaları sorunsuz çalışıyor
  2. hsynaltg

Yardım Kamera uygulaması çok çok yavaş

Note6 pro cihazının kamera uygulaması aşırı yavaş. Normal moddan portre modu yada video moduna geçişte en az 5-6 saniye bekletiyor. Nedeni ne olabilir
  3. hsynaltg

Yardım Uygulama bildirim sorunu

Bulamadım link varmı
  4. hsynaltg

Yardım Uygulama bildirim sorunu

Merhabalar note 6 pro global sürüm telefonumda bildirimler gelmiyor. WhatsApp Instagram haber uygulamaları bankacılık uygulamaları vs vs. Ya uygulamaya girince yada wifi ye bağlanır bağlanmaz bildirimler geliyor . Pil tasarrufu kısmından ''kisitlama yok" seçeneğini ve bildirim ayarlarından...
  5. hsynaltg

Soru SD kartı dahili depolama olarak kullanma

Merhabalar telefonum note 6 pro . Hafızası 32 GB . Fiyattan kaçıp 32 GB lik modeli aldım . Şimdi pişmanım . En azından uygulamalar vs bunu hafıza kartına taşımak istiyorum fakat öyle bir seçenek yok. ROM atma ile olacaksa hiç anlamıyorum ve ROM atınca telefona bir sorun olurmu bilmiyorum. Son...
  6. hsynaltg

Mi Dolaşım Hakkında

mi dolaşım benim cihazımdan silinebiliyor silinse bir sıkıntı olur mu? Cihazım note 6 pro
  7. hsynaltg

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

bende istiyorum :)
  8. hsynaltg

Yardım Rom atma hakkında bir kaç aklima takılanlar...

Teşekkür ederim GENPA garantili . İlginiz için teşekkürler
  9. hsynaltg

Yardım Bildirim sorunu

Hocam ben de miu 10 sürümü kullanıyorum. Tema olarakta telefonun tema menüsünden sectigim ios teması var. Ama kilit ekranında WhatsApp ve Facebook bildirimleri gelmiyor. Sadece normal bildirimler geliyor sebebi nedir anlamadim
  10. hsynaltg

Yardım Rom atma hakkında bir kaç aklima takılanlar...

Herkese saygılar , 32 GB /3GB modelini kullanıyorum. Arayüzden vs herşeyden çok çok memnunum. Fakat uygulamalarimi hafıza kartına yüklemek ve hafıza kart üzerinden ram arttırmak istiyorum. Bunlar için ROM atmak gerekiyormuş. Bir kaç sorularim olacak forumda yazılmış ama hiç birşey anlamadım. 1)...
  11. hsynaltg

Yardım Note 6 Pro Hafıza Kartına Uygulama Yükleme

Hocam cihaz 32 lik
  12. hsynaltg

Kusuruma bakmayın büyük harf için bilmiyordum. Toptan olayı nedir ondan da bilgim yok yani şu hali ile olmuyor doğru mu?
  13. hsynaltg

Herkese merhabalar ben teelfonumdaki uygulamaları hafıza kartı üzerinden çalıştırmak istiyorum . Cihazın kendi bellegini minimum düzeyde kullanmak istiyorum. Yalnız bunun ayarını bulamadım yardımlarınızı rica ediyorum saygılar
Üst Alt