hsnstr5353 kullanıcısının son içeriği

1. H

Soru 11T Pro Hangi Rom'u Kurmalıyım?

https://mifirm.net/download/6228 MIUI 12.5.3.0 INDO Şuan kullanıyorum ve birçok rom denememe rağmen en iyisi bu çoğu kullanıcıda zaten bu rom'u önermekte.
  2. H

Soru Ekran yanığı

1 Seneden fazla süre kullandım herhangi bir yanık olmadı.
  3. H

Soru LG G7 ThinQ Bootloader Nasıl Açılır ?

Selamlar LG G7 ThinQ Bootloader Kilidini Nasıl Açabilirim ?
  4. H

Yardım Mi 11t Ekran Koruyucu Bulamıyorum

Lensun o ama yine tam ölçülere göre kesse bile tam kaplamıyor bilginize
  5. H

MIUI 13 11t Güncelleme Önerisi

Miui 13 bu cihaz ve bir çok cihaz için berbat bir sürüm güncellememenizi öneririm onun dışında bl kilidinizi açarak hızlıca miui 14 kurabilirsiniz gayet akıcı bir sürüm.
  6. H

Soru 11t pro MIUI 14

14 13'ün aksine üzerine koyarak geldi o yüzden düşüş yerine artış dahi olabilir ben 11T Global 14.0.3.0 Kullanıyorum gayet iyi
  7. H

Soru Xiaomi 11T İçin EU Rom Çıktımı ?

Soru Başlıkta Hocalar Çıktımı ?
  8. H

Yardım poco X3 pro miui 14 güncelleme sonrası görüşme sırasında kapanma

Annemi de cihazı sizinki ile bire bir bugün güncelle geldi böyle bir sorun yok isterseniz yedeklerinizi alip hard reset atın.
  9. H

Soru Poco X4 PRO indonesia rom

Bootloader kilidinizi açtıktan sonrası kolay hocam, internette'de zaten videoları var, Mi flash ile cihazının sürümünü ister downgrade ister upgrade yapabilirsiniz.
  10. H

Soru Lensun kaplama yaptırmaya değermi ?

Arkada aynı fiyat hocam, onun dışında koruması gayet iyi zaten videoları bulunuyor youtube'da, direkt kalıbı alıyor lensun'nun kendi cihazı ile kalıbı cihazınıza göre keserek size bir kaplama veriyor, cihaza yapıştırınca işlem bitiyor ekstra başka bir işlem yok. Lakin 11t ve note 11s için...
  11. H

150 TL dedi hocam on tarafa
  12. H

Bildiğim bir yer var Esenler'de bir gideyimde fiyat bilgisi alayım.
  13. H

Selamlar 11T'mi arka ön yan var ise yan lensun kaplama yaptırmayı düşünüyorum değermi kılıfsız kullanırsam kaplattiktan sonra korurmu cihazı ?
  14. H

Mod Miui System Launcher Mod Kashi

Xiaomi 11T Miui 12.5.10.0 EEA Hem temalar hemde launcher çalışıyor ve tam ekran hareketleri çalışıyor.
  15. H

Haber Xiaomi 11T için eu rom testleri!

Şükürler olsun sıkıldım custom romlardan devami gelir umarım
Üst Alt