HSISLI kullanıcısının son içeriği

1. H

Rehber Xiaomi Mi Mix 2S Twrp Recovery Ve Root Rehberi.

Daha önce uğraşırken sorun yaşadım 2 ay kullanamadım telefonumu Çinli birinden yardım almak zorunda kaldım... Ehil birinden yardım talep ediyorum.
  2. H

Rehber Xiaomi Mi Mix 2S Twrp Recovery Ve Root Rehberi.

Arkadaşlar telefonum şu anda Çin rom lu ciddi sıkıntı yaşıyorum. Ankara da global rom kurmama yardım edecek kimse varmı acaba daha önce kendim miui 10 kurmak isterken çöktü telefon zor bela Çin sürümü kurdurabildim yardımlarınızı bekliyorum.
  3. H

Çözüldü Mi Mix2s "The System has been destroyed" Hatası

Sorunu çözüldü çok şükür ama önerdiginiz yöntemlerin hiçbiri işe yaramadı 1 aydan uzun süredir uğraşıyorum en son bir telefoncu arkadaş vasıtasıyla Çinli birine oradan çin versiyon rom aldırdım o sayede hallettik ama şimdide global versiyon problemi var bu konulardan iyi anlamiyorsaniz sakın rom...
  4. H

Çözüldü Mi Mix2s "The System has been destroyed" Hatası

Merhaba Arkadaşlar... Mi mix 2s telefonuma bir gaflette bulunup MIUI 10 Yüklemek istedim. Önce UNLUCK oldu. Şimdi de "The System has been destroyed" hatası veriyor. Ankara da bana yardımcı olabilecek birini bulabilir miyim ne yapmalıyım yardımınızı istiyorum.
  5. H

Yardım The System has been destroyed.

Merhaba Arkadaşlar... Mi mix 2s telefonuma bir gaflette bulunup MIUI 10 Yüklemek istedim. Önce UNLUCK oldu. Şimdi de "The System has been destroyed" hatası veriyor. Ankara da bana yardımcı olabilecek birini bulabilir miyim ne yapmalıyım yardımınızı istiyorum.
  6. H

Yardım The system has been destroyed

Kolay gelsin Mi mix 2s telefonum bi gaflette bulunup miui 10 yüklemek istedim telefonum önce unlock şimdide bu hatayı veriyor Ankara da yardımcı olacak kimse var mı acaba
Üst Alt