hseynkb4 kullanıcısının son içeriği

1. H

Yardım Yavaş şarj etme problemi

Merhaba, sorun anakart kaynaklı telefon hiç şarj olmuyor. Şarj soketi değişti fakat yine tepki yok
  2. H

Yardım Mi note 10 (cc9 pro) anakart problemi

Herkese merhaba, cihazı alalı yaklaşık 2 sene oluyor. Ne oyun oynadım ne telefonu yoracak bir iş yaptım. Orijinal 33W hızlı şarj aletinden başka şarj aleti kullanmadım. Fakat şöyle bir problemim var: telefonu 5-6 farklı orijinal kablo ve 5v 2-3A lık şarj aletiyle şarj etmeye çalıştığımda...
  3. H

merhaba hiç görmüyor. şarj entegresi komple değişti fakat çözüm olmadı. sanırım sorun anakart kaynaklı.
  4. H

hocam merhaba rom orjinal. fakat bu gün fark ettim ki telefon bilgisayara da bağlanmıyor. sanırım sorun usb portunda, yine birden farklı kablo ile aynı iki farklı telefon ile deneme yaptım... sanırım çözüm usb portunu değiştirmek. emekleriniz için teşekkür ederim.
  5. H

%20-40 arasında
  6. H

Herkese merhaba, cihazı alalı yaklaşık 2 sene oluyor. Ne oyun oynadım ne telefonu yoracak bir iş yaptım. Orijinal 33W hızlı şarj aletinden başka şarj aleti kullanmadım. Fakat şöyle bir problemim var: telefonu 5-6 farklı orijinal kablo ve 5v 2-3A lık şarj aletiyle şarj etmeye çalıştığımda...
  7. H

Yardım Brick sonrası rom tavsiyesi

Hallettim hocam safetynetfix modülü ile, şimdi açıldı telefon. ilginize çok teşekkür ederim. Belki birine daha yarar link: https://github.com/kdrag0n/safetynet-fix/releases
  8. H

Öncelikle teşekkür ederim hocam. Safetynet doğrulayamadım çözüm öneriniz var mı?
  9. H

Tamamdır çok teşekkür ederim, deneyeceğim. Nerden indirebilirim veya nasıl yükleyebilirim acaba?
  10. H

Herkese merhaba! 15 dakika önce güncelleme yapıyordum diye yanlışlıkla bir önceki romu yüklemişim, cihaz şu an recovery modda ve dosya sisteminin şifresini kaldıramıyorum. Malesef yeni rom yüklemem gerekiyor. Daha önce endonezya kararlı romunu kullanıyordum. Kameranın kalitesinin ve bataryanın...
  11. H

Soru Mi Note 10 Rom tavsiyesi?

Ben endonezya global romuna geçtim miui12 geldi ama güncellemedim, uzun süredir onu kullanmaktayım, gayet iyi tavsiye edebilirim...
  12. H

Soru fastboot ile rom yükleme sonrasında..

kusura bakmayın hocam, düzelttim çok teşekkür ederim. Cihaza endonezya global yükledikten sonra telefon twrp ye attı sürekli, az daha uğraştım bu sefer fastboot ekranında kaldı, en son fastboot ile rom atmak zorunda kaldım. 1598898892 Çok teşekkürler.
  13. H

Soru fastboot ile rom yükleme sonrasında..

Herkese merhaba imei repair işlemi görmüş bir telefona fastboot ile orj. rom yükledikten sonra işlem görmüş qcn dosyaları zarar görür mü, yani telefonun stock imeileri geri gelir mi? herkese çok teşekkürler...
  14. H

Yardım WhatsApp ile başım dertte

Hocam ayarı o şekilde değiştirmiştim zaten, çok teşekkürler... Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. H

Yardım WhatsApp ile başım dertte

Sürüm 4.1.8 Söylediklerinizi yaptım, deneyeceğim... Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt