hsc222 kullanıcısının son içeriği

1. H

Note 3 Sarj Sorunu

Sonuç aynı normal açılmıyor bataryanın şarzını % 12 ye düşürdüm açıldı. fakat google play yüklerken tekrar kapandı. Bu arada denediğim romların 2 si cn stabil 3 taneside global stabil Bu arada bl açık son bir 9.5.1.0 gelmişti onuda attım sonuç aynı Normal şartlarda şarz % 12 ve altına...
  2. H

Note 3 Sarj Sorunu

Arkadaşlar redmi not 3 pro snapdagon cihazım. Batarya %15 in altına düşmeden çalışmıyor ve sürekli restart yapıyor. O yüzden telefonu açmak için bataryanın %15 in altına düşmesini bekliyorum. Açılmasına açılıyor fakat bir uygulama indirdiğimde yeniden kapanıyor sizde neden kaynaklanıyor olabilir?
  3. H

Rehber Redmi Note 3 Pro Bootloader Kilidi Açmadan Global Rom Kurma

Kesinlikle öyle bir düşüncem yok senin yardımların ortada mükemmel bir insansın. Aslında banada birck demesi ve şase yaptırması tuhaf geldi. Ama şöyle bir şey dedi. Fastboot tan yapmasaydınız, diğer yöntemle yapsaydınız bu sıkıntı olmazdı dedi o da tabiiki benim hatam şifreli cihaza fastboot...
  4. H

Evet kesinlikle haklısınız. Cihazın sorununu çözen arkadaşın deyimiyle anlatmaya çalıştım. Fakat niye kısa devre yaptırdığını hala anlamış değilim neyse ki sorunum çözüldü.
  5. H

xenex arkadaşım arkadaşım ücret sözkonusu değil yeterki çözülsün fakat bende saplantı yaptı bu konu. Daha önceki mesajlarında bl kilitli ise rom kurulamaz demişsin. fastboot oem device-info komutu verdiğimde şarz haricinde hepsi false fakat senin verdiğin bütün global rom ları kurdum hiç bir...
  6. H

Aynı hiç bir değişklik yok kapanıp kapanıp MI logosu geliyor Birde şöyle bir şey aklıma geldi. Senin verdiğin linklerde adb driver dosyasını google kaldırmış. Bende başka bir kaynakta 1.4 versiyonunu indirmek istedim fakat indirdiğim 1,3 versiyonuymuş onu kurdum. Farkedincede kaldırıp 1.4 olanı...
  7. H

Yaptığım işlemi tekrar yaptım. Açma tuşuna bastım, Yine MI logosu geldi en altta küçük android yazısı geldi. 15 saniye sonra kapandı tekrar açıldı şu an sadece küçük mi logosu var ve hiç bir ilerleme gerçekleştirmiyor. Bu işlemlerde tek tek geçtim hiç bir hatada almadım fakat dediğim gibi MI...
  8. H

COM3 olaral geldi all yapıp flash dedim. Yükleme başarıyla tamamlandı yazdı telefonu açma düğmesine bastım ekranın ortasında küçük Mİ logosu geldi öyle kaldı. Yaklaşık 30 dk oldu hiç bir değişiklik yok. yaklaşık 1 saat 30 dk oldu bir değişiklik yok :
  9. H

Dediğini yaptım. Yaptığım anda ekran siyah oldu kırmızı ışık yanıp sönüyor. Şimdi ne yapmam gerekiyor.
  10. H

Arkadaşlar soru belki sorulmuş olabilir fakat bulamadım. Ben cihazı 2. el aldım ve açılışta şifre istiyor. Bilerek aldım ve parasından düştüm. 20-30 a yapıyorlar dedi. kabul ettim. Ben bu işlemi yaparsam telefonu kullanabilirmiyim. Yapmamın uygun olması durumunda. 7. maddede Cihaz açıkken...
Üst Alt